1. MS v hokeji, Extraliga, vše z NHL, KHL a další hokejové info - online reportáže, vysledky zápasů dnes, program zápasů a další info.

• MS U20

Sport.cz Hokej MS hokej U20. Hlavní obsah. MS v hokeji do 20...

• Sparta

Sport.cz Hokej Tipsport extraliga Sparta v posledním testu...

• Pardubice B

Hokejisté Zlína zvítězili ve 13. kole první ligy v Chrudimi...

2. Prohrávali už o tři branky, ze zápasu ale bylo ještě drama. Čeští parahokejisté na domácím IPH Cupu v Ostravě nakonec přes dvojí snížení podlehli Kanaďanům 2:3. Oba týmy na sebe znovu narazí v semifinále. Přímý přenos utkání sledujte na ČT sport Plus v sobotu od 18:00.

3. Hokej.cz | Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy

4. 19 godz. temu · Hokejisté Zlína zvítězili ve 13. kole první ligy v Chrudimi nad Pardubicemi B 4:3 a drží si díky deváté výhře za sebou v čele tabulky náskok tří bodů před druhým Vsetínem, který v Pelhřimově porazil Jihlavu 7:3. Sokolov zdolal Kolín 2:1 a posunul se na třetí místo před pražskou Slavii, která vyhrála také doma nad Litoměřicemi 4:3 v prodloužení.

5. Zlaté medaile na 87. mistrovství světa získali Češi. Ve finálovém utkání v Praze přetlačili Švýcary 2:0 díky rozhodující trefě Davida Pastrňáka z 50. minuty, pojistku přidal do prázdné brány David Kämpf.

6. Autor. Tomáš Řanda. Pražskou skupinu na mistrovství světa ovládla Kanada. Javorové listy zvládly také sedmý duel na turnaji, když porazily českou reprezentaci 4:3 po prodloužení. Vítěznou branku zaznamenal Dylan Cozens. Češi ve čtvrtfinále narazí na Američany, Kanaďané se utkají se Slováky.