1. 22 wrz 2024 · Dwa gole Roberta Lewandowskiego w meczu Barcelony z Villarrealem! Napastnik reprezentacji Polski dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w pierwszej połowie niedzielnego starcia La Liga. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla Dumy Katalonii.

2. 18 sie 2024 · Valencia, wyraźnie zmęczona, nie była w stanie dorównać tempu narzuconemu przez gości. Mecz zakończył się zwycięstwem Barcelony 2:1, a bramki Lewandowskiego w meczu z Valencią były decydującym czynnikiem, który przeważył szalę na korzyść Katalończyków.

3. 14 maj 2023 · Szybko na najlepszego piłkarza tego meczu wyrósł Balde. Po znakomitej asyście lewy obrońca Barcy w 20. minucie zdobył bramkę.

4. 17 sie 2024 · FC Barcelona pokonała na wyjeździe Valencię 2:1 (1:1) w pierwszej kolejce hiszpańskiej La Liga. Obie bramki dla gości zdobył Robert Lewandowski.

5. 30 kwi 2024 · Barcelona i Valencia walczą o ligowe punkty w meczu 33. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy. Robert Lewandowski znalazł się w wyjściowym składzie Katalończyków.

6. 1 paź 2022 · Do tego momentu praktycznie niewidoczny był Robert Lewandowski, ale polskiemu snajperowi wystarczyła zaledwie jedna okazja, by otworzyć wynik meczu. W 20. minucie do kapitana reprezentacji Polski zagrał Ansu Fati. 34-letni snajper wpadł w pole karne, nawinął Martina Valjenta i pięknym uderzeniem w długi róg pokonał Predraga Rajkovicia.

7. 19 mar 2023 · FC Barcelona, po kapitalnym spotkaniu, pokonała na Camp Nou Real Madryt 2:1. Pierwszego gola, po samobójczym trafieniu zdobyli goście. Później dominowała "Duma Katalonii". Gospodarze zwycięską...