1. Mohamed Salah, 32, z kraju Egipt FC Liverpool, od 2017 Prawy napastnik Wartość rynkowa: 55,00 mln € * 15 cze 1992 w Nagrig, Basyoun, Egipt

• Wiadomości

#11 Mohamed Salah. 2 2 1 1 1. Liverpool Premier League...

2. Pierwszą bramkę w rozgrywkach europejskich zdobył w ćwierćfinale Ligi Europy, 11 kwietnia 2013, gdy Basel awansowało do półfinału, pokonując Tottenham Hotspur 4:1 w konkursie rzutów karnych. W półfinale Salah strzelił gola z Chelsea na Stamford Bridge, mimo że przegrali 2:5.

3. Kadra: 105, Pierwsza jedenastka: 97, Wprowadzenie: 4, Bez występu: 4, Zawieszenie: 0, Kontuzja: 12, imago images. Przegląd pokazuje karierę reprezentacyjną zawodnika Mohamed Salah z klubu FC Liverpool.

4. Mohamed Salah należy do angielskiego klubu FC Liverpool od 22 czerwca 2017 roku. Kwota transferu wyniosła 42 mln euro, przez co został najdroższym zawodnikiem w historii klubu (później oddał...

5. Reprezentacja: Egipt. Mecze w reprezentacji/gole: 100 / 57. 55,00 mln € Ostatnia zmiana: 27 maj 2024. Wszystkie bramki. infotext_spieler_alle_tore. Ogólnie. Szczegółowo. Statystyka pokazuje bramki, które zdobył zawodnik Mohamed Salah z klubu FC Liverpool.

6. 15 cze 1992 · Mohamed Salah to Napastnik, który pojawił się w 7 meczach tego sezonu w Premier League, grając łącznie 606 minut. Mohamed Salah zdobywa średnio 0.59 goli na każde 90 minut spędzone na boisku.

7. 3 paź 2021 · Za czasów gry na Anfield Urugwajczyk strzelił 69 goli w 110 meczach (0.62 g/m). Od czasu transferu Salaha do Anglii wcale nie wygląda to dla napastnika z Ameryki Południowej znacznie lepiej – 87 bramek w 134 spotkaniach (0.64 g/m).