Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

1. 9 cze 2024 · Poland’s medal count at the Paris Paralympic Games climbed to 19 on Saturday as Barbara Bieganowska-Zając captured gold in the 1500m T20 race and Maciej Lepiato claimed bronze in the T64 high jump.

2. Zobacz przedpremiery hitów TVP. TVP VOD to najbogatsza oferta wideo online na rynku. Oglądaj online Twoje ulubione seriale, programy, filmy, teatr tv oraz kanały na żywo.

3. Kluczowy mecz w TVP. Barbara Bieganowska-Zając udowadnia, że wiek to tylko liczba. W Tokio skończyła 40 lat i... zdobyła czwarte olimpijskie złoto. Mistrzyni paraolimpijska w biegu na 1500 metrów odważnie zapowiada kolejne, za trzy lata w Paryżu.

4. abc.tvp.pl › program-tvTVP ABC

Nowa, kolorowa strona internetowa TVP ABC! Kanał dziecięcy TVP ABC – jedyna dostępna naziemnie i całkowicie bezpieczna stacja dla młodych widzów – zaprasza na nową, barwną, pełną atrakcji stronę internetową.

5. 6 wrz 2024 · Barbara Bieganowska-Zając zdobyła swoje piąte złoto Igrzysk Paralimpijskich w karierze. To legenda biegu na 1500 metrów, która do kolekcji dokłada swój medal zdobyty na Stade de France. Urodzona w Nysie zawodniczka dołożyła szóste złoto do dorobku reprezentacji Polski na tegorocznej paralimpiadzie.

6. 2 gru 2020 · Większość wydarzeń sportowych transmitowana jest przez TVP Sport, a na antenach TVP1 i TVP2, znajdziecie najważniejsze z nich. Kalendarium posiada aktywne hiperłącza, które przenoszą w odpowiednie miejsca w prezentacji lub do linków zewnętrznych (tvpsport.pl oraz YT TVP Sport) .

7. 3 wrz 2021 · Barbara Bieganowska-Zając wywalczyła paraolimpijskie złoto w biegu na 1500 metrów (T20). W nocy z piątku na sobotę medal wywalczył też Maciej Lepiato, który był trzeci w skoku wzwyż (T44). Myślała, że pociąg jest jeszcze daleko. Sport dał jej sens życia.