Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

1. 31 sie 2023 · Reprezentacja Polski zgodnie z przewidywaniami rozbiła w trzech setach Czechów (do 17, 20 i 20) i po pierwszej kolejce mistrzostw Europy siatkarzy będzie prowadzić w grupie C. – Najważniejsze było, by zachować koncentrację i narzucić swój styl gry, agresję – mówił po spotkaniu Aleksander Śliwka.

2. 2 sie 2024 · Mecz z Włochami będzie miał dla polskich siatkarzy wielkie znaczenie pod kątem rywala w ćwierćfinale. Łukasz Kaczmarek widzi rezerwy w grze zespołu przed ostatnim meczem fazy grupowej.

3. 31 sie 2023 · Reprezentacja Czech będzie w czwartek w Skopje pierwszym rywalem polskich siatkarzy w grupie C mistrzostw Europy. W Macedonii Północnej, jednym z czterech współorganizatorów imprezy, Biało-Czerwoni zmierzą się jeszcze z gospodarzami, a także Holandią, Danią i Czarnogórą.

4. 31 sie 2023 · Reprezentacja Polski udanie rozpoczęła rywalizację w siatkarskich mistrzostwach Europy. Na inaugurację podopieczni Nikoli Grbicia pewnie pokonali Czechów 3:0 (25:17, 25:20, 25:20). W piątek...

5. 31 sie 2023 · Reprezentacja Polski zgodnie z przewidywaniami rozbiła w trzech setach Czechów (do 17, 20 i 20) i po pierwszej kolejce będzie prowadzić w grupie C. Fornal dyktuje modę w kadrze. "Przekonałem nawet Kurka"

6. 7 sie 2024 · Reprezentacja Polski siatkarzy po niezwykle emocjonującym pojedynku wygrała z USA 3:2 (25:23, 25:27, 14:25, 25:23, 15:13) w półfinale igrzysk olimpijskich w Paryżu. Biało-Czerwoni w meczu o złoty medal zmierzą się w sobotę z lepszym z pary Włochy - Francja.

7. Reprezentacja Polski w siatkówce. Najnowsze wiadomości i wyniki meczów na oficjalnej stronie TVP SPORT ️. Sprawdź więcej ️.