1. 10 sie 2024 · Ostatnim meczem reprezentacji Polski w 2024 roku będzie pojedynek z Francją w finale igrzysk olimpijskich w Paryżu, który zaplanowano na sobotę 10 sierpnia o godzinie 13:00. Transmisje w TVP 1, Eurosporcie 1 oraz na platformie internetowej Max.

2. 1 dzień temu · Kolejna siatkarska impreza zostanie rozegrana w 2024 roku w Polsce. Będą to mistrzostwa Europy Wschodniej (EEVZA) siatkarek U16, które odbędą się w dniach 20–23 listopada w Dębicy. Rywalami Polek będą Azerbejdżan, Estonia, Gruzja, Litwa, Łotwa i Ukraina. – To będzie pierwszy oficjalny sprawdzian dla naszych dziewcząt z rocznika 2010 i młodszych – powiedział trener kadry ...

3. Reprezentacja Polski w siatkówce. Najnowsze wiadomości i wyniki meczów na oficjalnej stronie TVP SPORT ️.

4. Reprezentacja Polski w piłce siatkowej mężczyzn – narodowy zespół siatkarzy, który reprezentuje Rzeczpospolitą Polską w meczach i turniejach międzynarodowych organizowanych przez FIVB i CEV. Zwyczajowo zwany również reprezentacją narodową, kadrą narodową lub drużyną narodową.

5. 7 sie 2024 · Reprezentacja Polski siatkarzy po niezwykle emocjonującym pojedynku wygrała z USA 3:2 (25:23, 25:27, 14:25, 25:23, 15:13) w półfinale igrzysk olimpijskich w Paryżu. Biało-Czerwoni w meczu o złoty medal zmierzą się w sobotę z lepszym z pary Włochy - Francja. Nikola Grbić po awansie do finału: Najbardziej dramatyczny mecz w karierze [WIDEO]

6. 31 sie 2023 · Reprezentacja Polski zgodnie z przewidywaniami rozbiła w trzech setach Czechów (do 17, 20 i 20) i po pierwszej kolejce będzie prowadzić w grupie C. Fornal dyktuje modę w kadrze. "Przekonałem nawet Kurka"

7. 27 lip 2024 · Reprezentacja Polski w siatkówce pokonała Egipt 3:0 (25:21, 25:19, 25:13) w swoim pierwszym meczu na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Zwycięstwo przyćmiła kontuzja Tomasza Fornala, który w trzecim secie opuścił parkiet kulejąc i resztę spotkania spędził na ławce rezerwowych w asyście lekarzy.