1. 4 dni temu · W drugiej połowie roku reprezentacja Polski rywalizuje w Lidze Narodów UEFA. Biało-czerwoni pokonali na otwarcie Szkocję, lecz w kolejnych meczach piłkarze Michała Probierza ulegli Chorwacji i Portugalii. Polacy zapunktowali jeszcze w ostatnim październikowym starciu.

2. 4 dni temu · Piłka nożna. Polska - Chorwacja 3:3. Nareszcie cieszyła ich piłka. Polacy trzy dni po najsłabszym meczu w tym roku rozegrali najlepszy i zremisowali 3:3 z Chorwatami, dając wreszcie podstawy do wiary, że piłka nożna może ich cieszyć. Publikacja: 15.10.2024 22:48. Karol Świderski i Martin Erlic. Foto: PAP/Piotr Nowak.

3. 9 lut 2024 · Biało-czerwoni rywalizację w grupie A1 rozpoczną 5 września wyjazdowym meczem ze Szkocją, natomiast zakończą 18 listopada domową potyczką z tym samym rywalem. Terminarz reprezentacji Polski w Lidze Narodów 2024/2025: 05.09.2024, 20:45, Szkocja – Polska. 08.09.2024, 20:45, Chorwacja – Polska.

4. 4 dni temu · Wielkie emocje na PGE Narodowym w Warszawie! Polacy zaliczyli udany pościg i zremisowali z Chorwacją 3:3 w meczu 4. kolejki grupy 1 dywizji A Ligi Narodów. Tak relacjonowaliśmy spotkanie w eurosport.pl. Polska - Chorwacja w Lidze Narodów (źr. Getty Images) POLSKA - CHORWACJA 3:3 (2:3) 22.46. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne ...

5. 4 dni temu · Koszmarne siedem minut Polaków. Polacy świetnie rozpoczęli – gol Zielińskiego w 5. min. Chorwacja po stracie bramki zaczęła dominować. Goście wykorzystali błędy defensywy i w siedem minut objęli prowadzenie 3:1. W ostatnie minucie pierwszej połowy kontaktowego gola strzelił Nicola Zalewski. Chwilę później do remisu mógł ...

6. 4 dni temu · Okazje na zdobycie bramki były. Choćby w 74. minucie strzałem głową gola mógł strzelić Jan Bednarek. Chorwaci starali się utrzymać wynik. To im się ostatecznie udało. Mecz pełen zwrotów akcji zakończył się rezultatem 3:3. Polska – Chorwacja 3:3 (2:3) 1:0 – Zieliński 5' 1:1 – Sosa 19' 1:2 – Sucic 24' 1:3 – Baturina 26'

7. 4 dni temu · W czwartek 5 września rozpoczęła się czwarta edycja Ligi Narodów UEFA. W 2024 roku rozgrywane są spotkania fazy grupowej w czterech dywizjach. W najwyższej grają m.in. reprezentanci Polski. Sprawdź wyniki meczów, terminarz oraz aktualne tabele.