1. 4 dni temu · Polska w Lidze Narodów 2024 - WYNIKI. Wyniki Polski w Lidze Narodów 2024 pozostawiają sporo do życzenia. Dużo szczęścia mieliśmy w meczu ze Szkocją i finalnie zwycięstwo z tym rywalem 2: ...

2. 4 dni temu · W czwartek 5 września rozpoczęła się czwarta edycja Ligi Narodów UEFA. W 2024 roku rozgrywane są spotkania fazy grupowej w czterech dywizjach. W najwyższej grają m.in. reprezentanci Polski. Sprawdź wyniki meczów, terminarz oraz aktualne tabele.

3. 4 dni temu · Liga Narodów UEFA 2024: tabela grupy A1 po meczu Polska – Chorwacja. Na którym miejscu reprezentacja Polski w piłce nożnej?

4. 4 dni temu · W pierwszym spotkaniu pokonali w Glasgow Szkotów 3:2 po bramce Nicoli Zalewskiego z rzutu karnego w 97. minucie. W drugiej kolejce Polacy zmierzyli się w Osijeku z Chorwacją. Biało-czerwonych przyćmił Luka Modrić , który po pięknym strzale z rzutu wolnego strzelił gola na wagę zwycięstwa .

5. 4 dni temu · Piłka nożna; Oto tabela "polskiej" grupy w Lidze Narodów! Biało-czerwoni wciąż w grze; Oto tabela "polskiej" grupy w Lidze Narodów! Biało-czerwoni wciąż w grze ... Finalnie mecz zakończył się wynikiem 3:3. Polska z dorobkiem czterech punktów zajmuje trzecie miejsce w swojej grupie. Strata do drugiej Chorwacji wynosi trzy punkty ...

6. 6 dni temu · Liga Narodów UEFA: Portugalia idzie jak burza. Portugalia wygrała wszystkie trzy mecze i ma 9 pkt, Chorwacja ma 6 pkt, Polska 3 pkt, a Szkocja ma 0 pkt. Ciekawy jest przypadek Szkocji, która traciła punkty w 97. minucie (zwycięski gol Polski na 3:2), 88. minucie (zwycięski gol Portugalii na 2:1), a z Chorwacją miała nieuznanego gola w ostatniej akcji meczu.

7. 9 lut 2024 · Poznaliśmy terminarz spotkań reprezentacji Polski w Lidze Narodów 2024/2025. Biało-czerwoni rywalizację w grupie A1 rozpoczną 5 września wyjazdowym meczem ze Szkocją, natomiast zakończą 18 listopada domową potyczką z tym samym rywalem.