1. 2 dni temu · Mecz ze Szkocją będzie ostatnim występem reprezentacji Polski na poziomie fazy grupowej Ligi Narodów UEFA. Co najmniej punkt zdobyty w tym spotkaniu powinien zagwarantować utrzymanie trzeciej pozycji i możliwość gry w marcowym barażu o utrzymanie w najwyższej dywizji. Jak potoczą się losy biało-czerwonych? Kiedy i o której oglądać mecz?

2. 6 dni temu · Liga Narodów UEFA: Portugalia idzie jak burza. Portugalia wygrała wszystkie trzy mecze i ma 9 pkt, Chorwacja ma 6 pkt, Polska 3 pkt, a Szkocja ma 0 pkt. Ciekawy jest przypadek Szkocji, która traciła punkty w 97. minucie (zwycięski gol Polski na 3:2), 88. minucie (zwycięski gol Portugalii na 2:1), a z Chorwacją miała nieuznanego gola w ostatniej akcji meczu.

3. 4 dni temu · Mecz Polska – Chorwacja dzisiaj w TVP (15.10.2024) Polacy nie przystąpią do rewanżu w najlepszych nastrojach. Biało-czerwoni przegrali w sobotę po słabym spotkaniu na Stadionie Narodowym z Portugalią 1:3. Zespół Michała Probierza stać było jedynie na trafienie autorstwa Piotra Zielińskiego.

4. 6 dni temu · Wynik meczu Polska - Portugalia poznamy w sobotę 12 października. O tym, kto wygrał mecz Polska - Portugalia, przekonamy się późnym wieczorem. Początek spotkania o godzinie 20.45. Polsat Sport. CRISTIANO RONALDO LIGA NARODÓW PIŁKA NOŻNA REPREZENTACJA ROBERT LEWANDOWSKI. ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Ukraina - Gruzja. Skrót meczu.

5. 4 dni temu · W drugiej połowie roku reprezentacja Polski rywalizuje w Lidze Narodów UEFA. Biało-czerwoni pokonali na otwarcie Szkocję, lecz w kolejnych meczach piłkarze Michała Probierza ulegli Chorwacji i Portugalii. Polacy zapunktowali jeszcze w ostatnim październikowym starciu.

6. Eliminacje Euro 2024, Grupa E. Terminarz i wyniki meczów dla dyscypliny Piłka nożna - Reprezentacja Polski. Sprawdź aktualny kalendarz dla wydarzeń z całego świata.

7. Jakub Błaszczykowski zagrał po raz 109. i ostatni w reprezentacji Polski. Jest drugi zawodnikiem w tej klasyfikacji. Jakub Błaszczykowski został trzecim najstarszym reprezentantem Polski, w dniu meczu z Niemcami miał 37 lat i 185 dni