1. Najlepsze Runy Lux 14.20 na pozycję Support to Czarnoksięstwo jako główna ścieżka i Inspiracja jako dodatkowa ścieżka. Najbardziej wspierającą runą Lux Keystone jest Ezoteryczna Kometa . Błysk i Uzdrowienie to czary przywoływacza, które najbardziej pasują do tego LoL Lux Build .

2. Najlepsze buildy, runy i kolejność wyboru umiejętności dla bohatera Lux w oparciu o miliony meczów analizowanych każdego dnia. Rekomendacje obejmują także statystyki, popularność, współczynnik zwycięstw i rankingi dla tego bohatera.

3. Lux najlepiej sprawdza się w 0-25 minut z 52.51% wskaźnikiem zwycięstw i najgorzej w 35-40 minut z 44.76% wskaźnikiem zwycięstw.

5. Lux częściej przegrywa przeciwko. Codziennie analizujemy miliony gier w LoL, aby przygotować dla Was rankingi przywoływaczy, statystyki, umiejętności, buildy. Statystki postaci, popularność, procent wygranych, najlepsze przedmioty oraz czary przywoływaczy.

6. 25 kwi 2016 · W serii kontry omówię dla was, jak radzić sobie na danego bohatera w grze League of Legends. Zapraszam do oglądania, lajkowania, oraz subskrybowania.Facebook...

7. Przeanalizuj dostępne dane i dowiedz się, jak kontratakować Lux. Aby opanować Lux, zapoznaj się również z Lux Build oraz Lux Runy. Powodzenia, przywoływaczu! Lux kontry do patchu oparty na profesjonalnych grach. Dowiedz się, jak trafić przeciwnika.