1. Lux najlepiej sprawdza się w 0-25 minut z 52.51% wskaźnikiem zwycięstw i najgorzej w 35-40 minut z 44.76% wskaźnikiem zwycięstw.

2. Lux częściej przegrywa przeciwko. Codziennie analizujemy miliony gier w LoL, aby przygotować dla Was rankingi przywoływaczy, statystyki, umiejętności, buildy.

3. Use win rate and GD15 to find the best Support champion who counters Lux. Win Champion Select with Lux counters for LoL S14 Patch 14.20. Main Role Order: Support > Mid Lane > ADC > Top Lane > Jungle

4. Przedmiotami startowymi dla najlepszej Lux Build w patchu 14.20 Mikstura Zdrowia, Mikstura Zdrowia, Atlas Świata, i Totem Ukrycia jako trinket. W miarę postępu gry, najbardziej popularnymi przedmiotami Lux są Towarzysz Luden i Skupienie Horyzontalne.

5. Patrząc na mecze Profesjonalistów (zobacz tabelę Pros kontra Lux) możemy zauważyć, że najczęściej wybierali oni Karma jako counter pick Lux. Mecz Karma vs Lux wystąpił 12 razy. Lux ma w tym meczu 7 zwycięstw i 5 porażki. Sprawdź kontry Karma, aby uzyskać inne spojrzenie na te dane. Wyniki pasa dla Lux

6. Najlepsze buildy, runy i kolejność wyboru umiejętności dla bohatera Lux w oparciu o miliony meczów analizowanych każdego dnia. Rekomendacje obejmują także statystyki, popularność, współczynnik zwycięstw i rankingi dla tego bohatera.

7. Counterpicki League of Legends. Prezentujemy listę z najlepszymi kontrami dla każdej postaci. Lista z counterpickami jest cały czas aktualizowana, więc dzięki temu masz możliwość poznania aktualnej kontry na swojego przeciwnika!