1. 8 cze 2019 · Gdzie oglądać mecz PolskaIzrael w eliminacjach mistrzostw Europy? W TVP Sport, TVPSPORT.PL, aplikacji mobilnej i TVP1. Zapraszamy na transmisję.

2. Izrael - Polska 1:2, 21.03.2024 To nie był dla Polaków łatwy mecz. Piłkarze Izraela zajmowali ostatnie miejsce grupie D eliminacji MME, ale postawili biało-czerwonym twarde warunki.

3. 16 lis 2019 · Polska w wyjazdowym meczu eliminacji Euro 2020 pokonała Izrael 2:1, a gra ekipy Jerzego Brzęczka mogła się podobać zwłaszcza w pierwszej połowie. W końcówce spotkanie zostało przerwane po tym, jak na boisko wbiegł jeden z kibiców gospodarzy, a goniący go porządkowy przypadkiem staranował Tomasza Kędziorę.

4. 10 cze 2019 · W meczu el. Euro 2020 Polska pokonała na PGE Narodowym w Warszawie Izrael 4:0 (1:0). Zobacz relację z tego meczu.

5. Szanujemy Twoją prywatność. Kliknij "Akceptuję i przechodzę do serwisu", aby wyrazić zgody na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez nas, czyli Telewizję Polską S.A. w likwidacji (zwaną dalej również „TVP”), Zaufanych ...

6. 10 cze 2019 · Reprezentacja Polski podejmie Izrael w meczu eliminacji do Euro 2020. Początek spotkania o 20:45 a relację NA ŻYWO przeprowadzimy w serwisie Wprost.pl. Po wymęczonym zwycięstwie na wyjeździe z...

7. 21 mar 2024 · Wskazujemy, gdzie oglądać transmisję online i w TV z dzisiejszego pojedynku Izrael - Polska w eliminacjach do ME U21. Początek starcia zaplanowany jest na godzinę 17:30. Mecz Izrael U21 - Polska U21 można obejrzeć legalnie i w wysokiej jakości zarówno w TV, jak i Internecie.