1. 21 cze 2024 · Koniec! Polacy przegrali drugi mecz na Euro 2024. Tym razem za mocna okazała się Austria, która wygrała 3:1.

2. 21 cze 2024 · Reprezentacja Polski mimo ambitnej walki nie zdołała zdobyć nawet punktu w pierwszym spotkaniu na Euro 2024. Przegraliśmy z Holandią 1:2. Dlatego nie może pozwolić sobie na kolejną porażkę w drugim występie w grupie D. Transmisja na żywo meczu PolskaAustria w TVP! Sprawdź szczegóły.

3. Wynik meczu Polska - Austria otworzył w 9. minucie Gernot Trauner, który strzałem głową pokonał Wojciecha Szczęsnego. W 30. minucie wyrównał Krzysztof Piątek, który dobrze wykorzystał zamieszanie...

4. 21 cze 2024 · Reprezentacja Polski przegrała drugi mecz na Euro 2024. Po porażce 1:2 z Holandią, tym razem "Biało-Czerwoni" ulegli 1:3 Austrii. Jedyną bramkę dla naszej kadry zdobył w 30. minucie Krzysztof Piątek.

5. 21 cze 2024 · Relacja live i wynik na żywo meczu Polska - Austria online na Polsatsport.pl. Wielcy nieobecni kadry Probierza! Kto nie pojedzie na EURO 2024? W składzie Biało-Czerwonych będzie już prawdopodobnie kapitan zespołu Robert Lewandowski, którego z powodu kontuzji zabrakło w meczu z Holandią (1:2).

6. 21 cze 2024 · Mecz z Austrią może rozstrzygnąć o tym, która z drużyn pożegna się z marzeniami o awansie do fazy pucharowej. Spotkanie Polska - Austria trwa. Wynik na żywo i relacja live w eurosport.pl.

7. Reprezentacja Polski | 21.06.2024. Berliński koszmar. Polska przegrywa z Austrią i jest jedną nogą za burtą. Kluczowe momenty. Koniec meczu. M. Arnautović. 78' W. Szczęsny. 77' M. Arnautović....