1. 21 wrz 2021 · W dniu 21.09.2021 o godz. 17:15 odbędzie się mecz Armenia - Polska w rozgrywkach Eliminacje Mistrzostw Świata kobiet. Na naszej stronie internetowej dostępne są szczegółowe informacje o tym gdzie oglądać mecz Armenia - Polska na żywo w internecie i telewizji.

2. 14 cze 2019 · Polska - Armenia 12:0, 07.04.2022. Hat-trick przed przerwą, hat-trick po przerwie, a na dodatek jeszcze sześć bramek. Pierwszy mecz o punkty polskich piłkarek w 2022 roku zakończył się wyjątkowo efektownym zwycięstwem, ale wcale nie rekordowym.

3. 7 kwi 2022 · W 73. minucie meczu Karczewska skompletowała podwójny hat-trick. Prostopadłe zagranie Achcińskiej i po raz kolejny Karczewska bezlitosna sam na sam. Do wyrównania najwyższego zwycięstwa w historii kobiecej reprezentacji Polski (13:0 z Izraelem w 1998 roku) brakowało już tylko jednego trafienia.

4. 12 paź 2016 · Zwycięski gol Roberta Lewandowskiego w ostatnich sekundach meczu z Armenią na Stadionie Narodowym wprawił w euforię prezydenta Andrzeja Dudę, ministra Piotra Glińskiego, a także Aleksandra ...

5. Transmisje online na żywo w TVP SPORT ⚽. Mecze piłki nożnej, siatkówki, walki bokserskie oraz szereg innych wydarzeń sportowych w Internecie. Sprawdź więcej ️.

6. 11 paź 2016 · W swoim trzecim meczu eliminacji mistrzostw świata reprezentacja Polski pokonała w Warszawie 2:1 Armenię. Tak relacjonowaliśmy to spotkanie na żywo.

7. Nie przegap spotkania Polska vs Armenia już we wtorek o 20:35 na dowolnym urządzeniu w aplikacji IPLA!... Trzy dni po zwycięskim meczu Polacy wracają na murawę!