1. 4 dni temu · Polska – Chorwacja 3:3 (2:3) Bramki: Zieliński 5., Zalewski 45., Szymański 68 – Sosa 19., Sucić 24., Baturina 26. Czerwona kar tka: Dominik Livaković – 76. Zapis relacji na żywo z meczu Polska – Chorwacja. Spotkanie z Chorwacją może okazać się kluczowe dla reprezentacji Polski.

2. Biuro podróży Ltur specjalizuje się w ofertach Last Minute na cały świat. Wycieczki Last Minute są zestawiane i łączone od zewnętrznych dostawców w najlepszych cenach na rynku, dzięki czemu klienci mogą wybierać spośród szerokiej gamy wycieczek w najniższych możliwych cenach.

3. 4 dni temu · Niezwykle emocjonujący przebieg miało starcie reprezentacji Polski z Chorwacją w Lidze Narodów. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3. Podopieczni Michała Probierza kończyli mecz w przewadze jednego zawodnika po tym, jak czerwoną kartką ukarany został bramkarz zespołu gości Dominik Livaković.

4. 4 dni temu · Reprezentacja Polski zaczęła jak nigdy, skończyła jak zawsze. Po pięknym początku i podaniu Kacpra Urbańskiego do Piotra Zielińskiego prowadziła z Chorwacją już w 5. minucie. Biało ...

5. 4 dni temu · Marcin Bułka – 6/10 – Nie pomógł reprezentacji Polski przy żadnej z traconych bramek. Przy stanie 1:3 wypiąstkował piłkę po dośrodkowaniu wprost pod nogi Martina Erlicia, który fatalnie spudłował.W 55. minucie golkiper wreszcie dał powody do pochwał, bo kapitalnie obronił strzał z dystansu Luki Modricia, a po chwili odbił uderzenie Ivana Perisicia.

6. 6 dni temu · Skrót meczu Polska - Portugalia w Lidze Narodów. Bolesna lekcja dla Biało-Czerwonych. Reprezentacja Polski przegrała swój drugi mecz w fazie grupowej Ligi Narodów. Biała-Czerwoni w sobotni ...

7. Last Minute w Turcji – egzotyczne plaże. Jedyna w swoim rodzaju Kizkalesi, plaża z widokiem na pływający na wodzie zamek, słynna plaża Kleopatry w Alanyi czy położona pomiędzy klifami plaża Kaputas to tylko niektóre z propozycji. Turcja kryje w sobie bowiem tysiące plaż o przeróżnych obliczach.