1. Vítězný návrat do Ligy mistrů. Sparta v prvním utkání porazila Salcburk. Sparťanští fotbalisté se do Ligy mistrů vrátili tím nejlepším možným způsobem. Na Letné porazili rakouský Salcburk 3:0. O branky se postarali Kairinen, Olatunji a Laci. .

• Liga Národů

Česká fotbalová reprezentace se nenachází v komfortní...

• Český Pohár

Český Pohár - Liga mistrů – Fotbal – ČT sport – Česká...

• Mistrovství Světa Žen

Mistrovství Světa Žen - Liga mistrů – Fotbal – ČT sport –...

• Premier League

Premier League - Liga mistrů – Fotbal – ČT sport – Česká...

2. Nejnovější články z rubriky Videa z Ligy mistrů na sportovním webu České Televize.

3. 3 maj 2022 · Sestřih z utkání úterního hracího dne Ligy mistrů UEFA. ... ČT24; Sport; Déčko; TV Program; ... Počasí; Teletext; E-shop; TV poplatky; Vše o ČT; Kontakty; 20 minut. 3. května 2022. Obsah dílu. Sestřih z utkání úterního hracího dne Ligy mistrů UEFA. Vyrobeno ; 2022 • ...

4. 3 dni temu · Oceláři si po dvou porážkách v extralize spravili chuť v Lize mistrů, když si na závěr skupinové fáze poradili s Osvětimí 7:3 a postoupili do osmifinále play-off. Základem pohodlného triumfu Třince nad polským klubem byla úvodní dvacetiminutovka, kterou český mistr ovládl 5:1. Libor Hudáček zaznamenal dva góly a stejný počet asistencí. Ve vyřazovacích bojích ...

5. 9 mar 2022 · Sestřih z utkání středečního hracího dne Ligy mistrů UEFA. ... Přihlásit se. ČT. Spravovat účet. Oblíbené pořady. Rozkoukaná videa. Přihlásit se na TV. ... Teletext; E-shop; TV poplatky; Vše o ČT; Kontakty; 29 minut. 9. března 2022. Obsah dílu. Sestřih z utkání středečního hracího dne Ligy mistrů UEFA.

6. ČT sport. Liga mistrů pozná zbylou dvojici semifinalistů. Obhájce titulu Manchester City po úvodní přestřelce 3:3 přivítá v odvetě Real Madrid. Další anglický tým Arsenal čeká zápas v Mnichově proti Bayernu – úvodní měření sil skončilo rovněž nerozhodně, konkrétně 2:2.

7. Liga mistrů live na LiveSportu: livescore, výsledky, přehled zápasu, sestavy, podrobné statistiky a live komentáře zápasů, tabulky doma/venku/celkem.