Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

1. 13 wrz 2024 · Starsport. Košarkaši Partizana savladali su AEK na pripremnom turniru u Beogradu rezultatom 93:60. Utakmica je odigrana u hali 3 Beogradskog sajma u fantastičnoj atmosferi i prepunoj dvorani. Pitanje pobednika nije se postavljalo nijednog momenta.

2. 2 dni temu · Košarkaši Partizana punih 14 godina nisu pobedili Makabi kao gosti. Poslednji put se to desilo krajem marta 2010. godine, kada je Dušan Kecman "izrešetao" Makabi u prvoj utakmici četvrtfinalne serije sa 29 poena. "Ponos Srbije" je tada savladao "Ponos Izraela" sa 85:77 i najvećem preokretu u istoriji plej-ofa Evrolige.

3. 8 wrz 2024 · 20. minut - Raspucali su se crno-beli u šutu za tri, sada je Braun pogodio za prvo dvocifreno vođstvo - 42:31. Jeboa postiže poene - 42:33. Partizan nije iskoristio 12 sekundi za poslednji napad u prvom poluvremenu. 19. minut - Lundberg pogađa sa penala - 34:29. Ponovo Lundberg precizan - 36:29.

4. utakmice.net › uzivokosarkaKošarka Uživo

Košarka prijenos uživo na internetu, gledajte online košarku, košarka live streaming, besplatni prijenos raznih košarkaških liga i takmičenja uživo.

5. 1 dzień temu · UŽIVO: Zvezda – Barsa i (najmanje) dva ogromna motiva! Košarkaši Crvene zvezde u 4. kolu Evrolige dočekuju Barselonu, a prenos iz "Beogradske arene" od 20 časova gledajte na Sport klubu 1. Crveno-beli su sjajno počeli sezonu, u tri meča zabeležili su isto toliko pobeda uz dva trijumfa u gostima, i trenutno su jedina neporažena ekipa ...

6. 1 dzień temu · Meč se igra od 20 časova, a uživo televizijski prenos možete da gledate na kanalu Sport Klub 1, a tekstualni prenos možete pratiti na Telegraf.rs portalu. (Telegraf.rs) Video: Kalinić: Očekujemo punu Arenu, u dobrom smo nizu u Evroligi. Pošaljite nam Vaše snimke, fotografije i priče na broj telefona (WhatsApp / Viber / Telegram).

7. 1 dzień temu · Podmornica Orca eXtra Large Uncrewed Undersea Vehicle (XLUUV), koja pripada Američkoj mornarici, uspešno je obavila dvodnevnu misiju bez prisustva posade. Košarkaši Crvene zvezde od 20.00 ...