1. Ashe jest silny przeciwko , i , ale słaby przeciwko , i . Ashe najlepiej sprawdza się w 0-25 minut z 52.52% wskaźnikiem zwycięstw i najgorzej w 40+ minut z 48.12% wskaźnikiem zwycięstw.

2. Najlepsze buildy, runy i kolejność wyboru umiejętności dla bohatera Ashe w oparciu o miliony meczów analizowanych każdego dnia. Rekomendacje obejmują także statystyki, popularność, współczynnik zwycięstw i rankingi dla tego bohatera.

3. 1 lut 2021 · Ashe - uniwersalny build. Ashe jest łuczniczą, dla której najlepszą pozycją jest adc walczące na dolnej alejce. Jest to jedna z najtańszych postaci w grze, więc prawdopodobnie zaczynając swoją przygodę w grze szybko będziecie mieli okazję do spotkania jej w meczu.

4. Przedmiotami startowymi dla najlepszej Ashe Build w patchu 14.19 są Ostrze Dorana, Mikstura Zdrowia, i Totem Ukrycia jako trinket. W miarę postępu gry, najbardziej popularnymi przedmiotami Ashe są Pogromca Krakenów i Widmowy Tancerz.

5. Codziennie analizujemy miliony gier w LoL, aby przygotować dla Was rankingi przywoływaczy, statystyki, umiejętności, buildy. Statystki postaci, popularność, procent wygranych, najlepsze przedmioty oraz czary przywoływaczy.

7. 2 lip 2011 · Ashe została wykorzystana w poradniku, gdyż jest postacią bardzo prostą. Wcale nie oznacza to, że jest słaba. Każda postać w League of Legends odpowiednio prowadzona, może być szalenie niebezpieczna – nie inaczej jest w przypadku Ashe, inna rzecz, że Ashe prowadzi się prosto.