1. Ashe jest silny przeciwko , i , ale słaby przeciwko , i . Ashe najlepiej sprawdza się w 0-25 minut z 52.52% wskaźnikiem zwycięstw i najgorzej w 40+ minut z 48.12% wskaźnikiem zwycięstw.

2. Najlepsze buildy, runy i kolejność wyboru umiejętności dla bohatera Ashe w oparciu o miliony meczów analizowanych każdego dnia. Rekomendacje obejmują także statystyki, popularność, współczynnik zwycięstw i rankingi dla tego bohatera

3. R. Ashe with U.GG's best data for every build. The highest win rate Ashe build, from rune set to skill order to item path, for ADC. LoL Patch 14.20.

4. Przedmiotami startowymi dla najlepszej Ashe Build w patchu 14.19 są Ostrze Dorana, Mikstura Zdrowia, i Totem Ukrycia jako trinket. W miarę postępu gry, najbardziej popularnymi przedmiotami Ashe są Pogromca Krakenów i Widmowy Tancerz.

6. Ashe - Najlepsze kolejności dobierania umiejętności (Top 5) Codziennie analizujemy miliony gier w LoL, aby przygotować dla Was rankingi przywoływaczy, statystyki, umiejętności, buildy. Statystki postaci, popularność, procent wygranych, najlepsze przedmioty oraz czary przywoływaczy. Rankingi drużyn.

7. 16 lip 2019 · Poradnik do postaci Ashe z gry League of Legends zawiera wszystkie przydatne informacje dla osób, które chciałyby nauczyć się grać tym czempionem lub przeciwko niemu.