1. STREAM GTX SURROUND W'S. Ženske planinarske gojzerice. više slika... Lagane i nepromočive planinarske cipele. S vanjske strane su od umjetnog i dišućeg materijala Nano-Cell 2,0™ i robusne mrežice, otporne protiv habanja. S unutarnje strane je Gore-Tex® Surround® koji, zbog posebne konstrukcije materijala, diše i u predjelu potplata.

• Cipele

STREAM GTX SURROUND. Muške planinarske gojzerice. -30%....

2. STREAM GTX SURROUND. Muške planinarske gojzerice. -30%. RASPRODAJA. Najniža cijena: 229,99 €. Cijena: 160,99 €. Mammut.

3. 5 cze 2020 · IZ AKCIJE IZDVAJAMO La Sportiva Stream GTX Surround Lagane i nepromočive planinarske cipele. S vanjske strane su od umjetnog i dišućeg materijala Nano-Cell 2,0™ i robusne mrežice, otporne...

4. 4 dni temu · U utakmici četvrtog kola skupine A1 Lige nacija Poljska i Hrvatska u Varšavi su igrale 3-3 (2-3).Domaćin je poveo u samom otvaranju utakmice golom Piotra Zielinskog (5'), Hrvatska je preokrenula s tri gola u samo šest minuta preko Borne Sose (20'), Petra Sučića (24') i Martina Baturine (26') da bi pred kraj prvog poluvremena Nicola Zalewski (45) smanjio na 3-2.

5. Specijalizirana trgovina za alpinizam, planinarenje, visinske radove i sportove u prirodi.

6. Naša kolegica Željana iz Splita je testirala ženski model La Sportiva Ultra Raptor II MID GTX W'S. Pročitajte dojmove 👇 Dolaskom toplijih vremena težimo...

7. 6 dni temu · Šokirali su nas Škoti nakon našeg konstantnog pritiska, ali vratili smo se za samo tri minute lijepim potezom Perišića i još lijepšim golom Matanovića, koji je nakon prvijenca u Bundesligi zabio svoj prvi gol i u dresu reprezentacije. Hrvatska je u prvom dijelu imala 60 posto posjeda lopte. 45' - Još minuta nadoknade.