Search results
400 mg, tabletki powlekane. Ibuprofenum. Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Lek ten należy zawsze stosować dokładnie tak, jak opisano w tej ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.
- Ulotka dla osób z dysfunkcją
Ibuprom to lek przeciwzapalny, przeciwgorączkowy i...
- Ulotka dla osób z dysfunkcją
Lek jest przeznaczony do stosowania w następujących przypadkach: Ostre bóle różnego pochodzenia o nasileniu słabym do umiarkowanego: − bóle głowy . migrena z aurą lub bez (wraz z objawami dodatkowymi, takimi jak nudności, nadwrażliwość na światło i dźwięk); −. napięciowe bóle głowy; bóle zębów;
400 mg kapsułki, miękkie. Ibuprofenum. Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Lek ten należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w tej ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.
Ibuprom to lek przeciwzapalny, przeciwgorączkowy i przeciwbólowy. Działa na ból głowy, ból menstruacyjny, bóle mięśni, bóle zębów, ból pleców, bóle kości i stawów. Aby zapoznać się z treścią ulotki, możesz użyć dowolnego programu udźwiękawiającego strony internetowe.
Ibuprom Max; Nazwa międzynarodowa: Ibuprofenum; Dostępność: Bez recepty; Postać: Tabletki drażowane; Dawka: 400 mg; Podanie: Doustne; Substancja czynna: Ibuprofen; Opakowanie: 12 tabletek, 24 tabletki, 48 tabletek; Działanie: przeciwbólowe, przeciwzapalne, przeciwgorączkowe; Ciąża: Stosowanie niewskazane, zwłaszcza w III trymestrze ...
Ibuprofen Aflofarm, 400 mg, tabletki drażowane. Ibuprofenum. Należy uważnie zapoznać się z treścią ulotki przed zażyciem leku, ponieważ zawiera ona informacje ważne dla pacjenta. Lek ten należy zawsze przyjmować dokładnie tak, jak to opisano w tej ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty.
16 lut 2022 · Niesteroidowy lek przeciwzapalny. Wykazuje działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe. Mechanizm działania polega na hamowaniu cyklooksygenazy kwasu arachidonowego, co prowadzi do zahamowania syntezy cyklicznych nadtlenków, bezpośrednich prekursorów prostaglandyn.