1. 19 gru 2021 · Zadar je u nedjelju u utakmici 12. kola košarkaške ABA lige u Beogradu pobijedio Megu sa 72-70 (24-16, 22-16, 11-26, 15-12). Zadar je dobio i prvu i drugu četvrtinu, no onda domaćini sa čak 15 razlike u trećoj četvrtini preokreću rezultat u svoju korist.

2. sport.hrt.hr › kosarka › zadar-do-nove-rutinske-pobjede-11813687Zadar do nove rutinske pobjede - HRT

2 dni temu · Zadar do nove rutinske pobjede. 17.10.2024. U prvoj utakmici 4. kola prvenstva Hrvatske za košarkaše Zadar je kao domaćin svladao Vrijednosnice Osijek sa 75-63 (14-10, 26-22, 19-6, 16-25). Amar Gegić je sa 16 koševa predvodio prvake do četvrte pobjede u isto toliko ligaških nastupa ove sezone, dok povratnike u ligu četvrtog poraza na ...

3. 2 dni temu · Ovacije beogradske publike "Eri" zagrebačkog HNK. 17.10.2024. Gromoglasan aplauz i publika na nogama ispratili su gostovanje zagrebačkog HNK u beogradskom Narodnom pozorištu. Reakcija je to bila na izvedbu Gotovčeve čuvene opere "Ero s onoga svijeta". Nakon više od 40 godina Opera zagrebačkog HNK sinoć je gostovala u Beogradu s ...

4. 7 lis 2022 · Zadar je u ponedjeljak navečer u utakmici 6. kola regionalne košarkaške ABA lige u Beogradu pobijedio Crvenu zvezdu sa 98-96 (27-19. 25-22, 23-25, 23-30). Ključnima su se pokazale prve dvije četvrtine kada je Zadar stvorio prednost 11 koševa.

5. 8 maj 2023 · Nakon uvjerljivog poraza u Beogradu danas su izgubili u Krešinom domu rezultatom 74:63 te se euroligaš s 2/0 u pobjedama plasirao u polufinale. Zvezda je odlično krenula u utakmicu te je na polovici prve dionice vodila 7:0 nešto kasnije i 14:5.

6. 2 sty 2023 · Košarkaši Zadra gostuju danas u susretu 13. kola AdmiralBet ABA lige u Beogradu kod euroligaša Partizana. Momčad Željka Obradovića u samom je vrhu ljestvice regionalne lige s omjerom 10-2, dok je u Euroligi ostvarila sedam pobjeda uz devet poraza.

7. 11 lut 2024 · U 20. kolu regionalne ABA lige košarkaši Zadra večeras od 19 sati gostuju kod Crvene zvezde u Beogradu. Prošle godine Zadar je šokirao višestruko skupljeg euroligaša na njegovom terenu, međutim, svjesni su Danijel Jusup i njegovi igrači da ih sada - dobrim dijelom i zbog te utakmice - očekuje još teži posao.