1. Dnevni i tjedni TV raspored i radio raspored na svim našim nacionalnim, lokalnim i međunarodnim kanalima.

2. SUBOTA 12.10. TV Arena Sport program danas. Detaljna programska šema, uživo prenosi fudbala, košarke, rukometa, odbojke. Prenosi reprezentacije Srbije u svim sportovima.

3. 31 maj 2024 · Košarkaši Zadra su odveli finale doigravanja za prvaka Hrvatske do odlučujuće, pete utakmice u kojoj će biti domaćini, a to su učinili uvjerljivo pobijedivši Split u njegovoj dvorani na Gripama s 84-55 (23-16, 24-18, 16-16, 21-5) te tako izjednačili na 2-2 u seriji na tri pobjede.

4. Radio Zadar uvijek uz svoj grad, otoke i zaleđe. Najnovije lokalne vijesti, glazba, kultura, sport i zabava

5. HRTi nudi besplatnu uslugu praćenja HRT-ovih televizijskih i radijskih programa putem interneta na različitim uređajima.

6. 26 maj 2024 · U drugom susretu finala doigravanja za košarkaškog prvaka Hrvatske, Zadar je u dvorani Krešimir Ćosić pobijedio Split sa 92-71 izjednačivši u seriji na tri pobjede na 1-1. U prvom susretu finalne serije Split je pobijedio sa 85-78, no Zadar je u drugom dvoboju ponovo pred svojim navijačima izjednačio na 1-1.

7. 2 lis 2023 · Utakmica je riješena u posljednje dvije minute u koje su gosti ušli s vodstvom 79-78, međutim gotovo do kraja su ostali bez koša, dok je Zadar zabio 10 koševa. Nakon prve dionice domaćin je imao pet koševa viška (28-23), dok je na poluvremenu vodio s 44-42.