1. 14 wrz 2024 · Novak Đoković i Hamad Međedović igraće protiv Aristotelisa Tanosa i Petrosa Cicipas od 13.00. Direktan prenos pratite na Tenis uživo. Podsetimo, prvog takmičarskog dana, u subotu, Srbija

2. 14 wrz 2024 · Teniska reprezentacija Srbije povela je 1:0 protiv Grčke u meču za plasman u Svetsku grupu Dejvis kupa, pošto je Miomir Kecmanović danas u dvorani "Aleksandar Nikolić" pobedio Aristotelisa Tanosa rezultatom 6:3, 6:3. Meč pred punim tribinama nekadašnjeg "Pionira" je trajao sat i devet minuta.

3. 14 wrz 2024 · Srbija vodi 2:0 protiv Grčke posle prvog dana takmičenja u Svetske grupe 1 u Dejvis kupu u beogradskom Pioniru.

4. 7 sie 2024 · 2. minut, 1:1 - Papanikolau se izuzetno dobro snalazi pred našim golom i trese mrežu Srbije. Delfini nisu iskoristili prva dva napada, a prvu odbranu upisao je Filipović. Dedović je sjajno uplivao, Strahinja Rašović mu je dobacio loptu.

5. HRTi nudi besplatnu uslugu praćenja HRT-ovih televizijskih i radijskih programa putem interneta na različitim uređajima.

6. 14 wrz 2024 · U nedelju od 13 časova prvo se igra dubl za koji su prijavljeni Hamad Međedović i Novak Đoković, odnosno Petros Cicipas i Demetris Azoides. Nakon njih slede preostala dva singla, a prema ...

7. 14 sty 2024 · Vaterpolo reprezentacija Srbije igraće za sedmo mesto na Evropskom prvenstvu pošto su u prvom meču razigravanja poraženi od Grčke sa 12:10. Veliki pad u igri i više od deset minuta bez gola u trećoj i četvrtoj četvrtini koštali su Delfine pobede. Rival će im biti poraženi iz duela Crne Gore i Rumunije koji je na programu kasnije ...