1. 5 wrz 2024 · Nogometaši Portugala su u Lisabonu, u sklopu skupine 1 Lige A, bili bolji od Hrvatske s 2-1 (2-1). Diogo Dalot u sedmoj i Cristiano Ronaldo u 34. minuti su doveli Portugalce u vodstvo od 2-0, dok je jedini hrvatski pogodak bio autogol Dalota u 41. minuti. Hrvatska je i četvrti puta poražena na startu Lige nacija, ali za razliku od ostalih ...

2. 5 wrz 2024 · Portugal je pobijedio Hrvatsku 2-1 u 1. kolu Lige nacija u Lisabonu. Golove za domaćina zabili su Dalot u sedmoj minuti i Cristiano Ronaldo u 34., a Dalot je zabio i u svoju mrežu u 41.

3. 5 wrz 2024 · Hrvatska je i četvrti puta poražena na startu Lige nacija, ali za razliku od ostalih poraza od Španjolske (0-6), Portugala (1-4) i Austrije (0-3), ovoga puta u Lisabonu je poraz bio minimalan, a igra potpuno ravnopravna s favoriziranim domaćinom.

4. 5 wrz 2024 · Hrvatska protiv Portugala na Da Luz izlazi nakon lošeg Eura i još gore serije jer od utakmice s Turskom lanjskog listopada u Osijeku, u pet jačih iskušenja u službenim ogledima, nije dobila niti jednom. 45’+ Kraj prvog poluvremena. Hrvatska gubi rezultatom 2:1.

5. 5 wrz 2020 · Evo gdje možete gledati prvu utakmicu 'vatrenih' ove godine. Pandemija korona virusa odgodila je Euro za iduću godinu, a "vatreni" će večeras nakon duga 292 pauze odigrati utakmicu. Europski prvak Portugal protiv nas kreće u obranu naslova u Ligi nacija.

6. 5 wrz 2024 · Hrvatska - Portugal: Evo gdje gledati prvi ispit 'vatrenih' nakon Europskog prvenstva. Portugal je uvjerljivi favorit prema kladionicama za pobjedu u prvoj utakmici Lige nacija. Tečaj na pobjedu Hrvatske je 1,60, a na pobjedu Hrvatske 5,60.