1. 22 lip 2024 · Euro U19 2024: Terminarz mistrzostw. Między 15 a 22 lipca odbywają się spotkania w ramach fazy grupowej. Na dzień 25 lipca zaplanowano pojedynki półfinałowe oraz starcie o 5. miejsce. W dniu 28 lipca będzie miał miejsce wielki finał Euro U19 2024, który odbędzie się na Windsor Park w Belfaście.

2. Na Flashscore.pl znajdziesz dla turnieju Mistrzostwa Europy U19 2024 terminarz spotkań, wyniki na żywo i wyniki końcowe, statystyki bezpośrednich spotkań, Mistrzostwa Europy U19 2024 tabele i porównania kursów.

3. 17 paź 2023 · Polacy zamazali plamę po nieudanym początku eliminacji mistrzostw Europy U19 i wygrali w sobotnie popołudnie z Kazachstanem 3:0. Już do przerwy prowadzili 2:0, a w drugiej części spotkania dopełnili dzieła.

4. 28 lip 2024 · Bądź na bieżąco z pełnym terminarzem Euro U-19 w sezonie 2024. Eurosport zapewnia Ci relacje, wyniki na żywo i najnowsze wiadomości z Piłka nożna.

5. 28 lip 2024 · Spain surged to victory at the 2024 UEFA European Under-19 Championship thanks to a 2-0 defeat of France in the Belfast final, Assane Diao scoring one minute after coming off the bench to add to...

6. 12 paź 2024 · Mistrzostw Europy U19: Polska - Gibraltar. Relacja live i wynik na żywo. 12.10.2024, 18:00 Piłka nożna. Facebook. Twitter. Wykop. Czas na kolejny mecz piłkarskiej reprezentacji Polski do lat 19 w eliminacjach mistrzostw Europy. Tym razem Biało-Czerwoni zmierzą się z zawodnikami z Gibraltaru.

7. 4 dni temu · Perfekcyjny start eliminacji! Polacy znów zwycięscy | TVP SPORT. Reprezentacja Polski do lat dziewiętnastu znakomicie rozpoczęła kwalifikacje do mistrzostw Europy. W Stalowej Woli wygrała z Turcją 3:0 (1:0), dzięki czemu zwyciężyła w całym turnieju preeliminacyjnym.