1. UVEK SPREMNI DA POMOGNEMO Milan Subotić sa proslave impresivnog jubileja: EuroBlic će ZADRŽATI SVOJU NEZAVISNOST (FOTO) (VIDEO, FOTO) EUROBLIC SLAVI 25. ROĐENDAN Našim čitaocima smo podelili vredne POKLONE, a oni nama poručili: "Želimo vam da trajete barem još ovoliko".

• Euro 2020

Lepši i od Pogbine i od Modrićeve "LEPOTICE"! Bolje od ovoga...

2. Pročitajte najnovije vesti dana iz sveta, politike, društva, ekonomije, zabave, sporta, kulture na Blicu.

3. Pogledajte kako je izgledalo spektakularno Heineken® gledanje finala UEFA EURO 2020™ u Beogradu: Stanojević, Kralj i Drulović navijali iz prvih redova, Italija na krovu Evrope!

4. Kadetska fudbalska reprezentacija Srbije plasirala se u četvrtfinale Evropskog prvenstva u Mađarskoj, pošto je danas u trećem kolu B grupe remizirala sa Španijom 1:1 (0:0). Srbija je povela pogotkom Andrije Maksimovića u 68. minutu, a izjednačio je Lamine Jamal 10 minuta kasnije. U drugom meču grupe Italija je savladala Sloveniju 3:0.

5. Lepši i od Pogbine i od Modrićeve "LEPOTICE"! Bolje od ovoga nije viđeno na EURO: Izabran NAJLEPŠI GOL, skoro 800.000 glasova za lob Patrika Šika sa skoro pola terena! Gol češkog napadača Patrika Šika na meču protiv Škotske proglašen je za najlepši gol proteklog Evropskog prvenstva u fudbalu.

6. Sportske vesti, rezultati uživo, transferi, fudbal, košarka, tenis i ostali sportovi. Posetite Sportal.rs za vašu dnevnu dozu sporta!

7. Pročitajte najnovije vesti iz sveta, politike, društva, ekonomije, zabave, hronike, sporta, kulture na Blicu.