1. Pratite Partizan - Crvena zvezda rezultate, međusobni omjer, nedavne rezultate, vijesti i ostale informacije na Rezultati.com stranici.

2. 23 wrz 2024 · Njih dvojica su ključ i srce igre Partizana - s njima na terenu +21, bez njih -15,4! Košarkaši Partizana pobedili su Makabi 91:79 na gostovanju u 4. kolu Evrolige, vezali drugu pobedu u eliti i izjednačili skor na 2-2 posle dva uvodna poraza u Španiji od Baskonije i Reala.

3. 23 wrz 2024 · Pratite uz Mozzart Sport dešavanja sa 174. večitog derbija, koji se igra na stadionu u Humskoj ulici. MOZZART BET SUPERLIGA - DEVETO KOLO. PARTIZAN - CRVENA ZVEZDA 0:4 (0:2) /Endijaje 24 pen, 55, 65, Silas 45+3/. ***KVOTE UŽIVO OVDE***.

4. 1 dzień temu · UŽIVO: Zvezda – Barsa i (najmanje) dva ogromna motiva! Košarkaši Crvene zvezde u 4. kolu Evrolige dočekuju Barselonu, a prenos iz "Beogradske arene" od 20 časova gledajte na Sport klubu 1. Crveno-beli su sjajno počeli sezonu, u tri meča zabeležili su isto toliko pobeda uz dva trijumfa u gostima, i trenutno su jedina neporažena ekipa ...

5. 27 lut 2022 · Catch the latest Crvena Zvezda and Partizan Belgrade news and find up to date Mozzart Bet SuperLiga 2021-2022 standings, results, top scorers and previous winners.

6. 1 dzień temu · 18.10.2024. Prvi poraz Zvezde, Panter utišao Arenu; Sferopulos: "To je moja odluka"; "Neću o sudijama". Košarkaši Crvene zvezde su posle dvoipočasovnog spektakla u Areni pretrpeli prvi poraz ...

7. 23 wrz 2024 · 72. minut - Navijači Partizana zasuli su petardama igrače Crvene zvezde koji su trebali da izvedu aut kod centra. 65. minut - Goooool! Ponovo Šerif, njegov treći gol večeras, katastrofa Partizana!