1. Lando Norris z McLarenu vyhrál Velkou cenu Singapuru vozů formule 1. Čtyřiadvacetiletý Brit porazil na trati v Marina Bay úřadujícího mistra světa Maxe Verstappena z Red Bullu o více než 20 sekund a snížil jeho náskok v čele šampionátu na 52 bodů.

2. sport.aktualne.cz › motorismus › formule-1Formule 1 - Aktuálně.cz

ŽIVĚ. Ázerbájdžánské drama patřilo Piastrimu, vyhrál druhou Grand Prix v kariéře. Podrobná on-line reportáž ze 17. závodu mistrovství světa formule 1 v Baku. Přehled.

3. Aktuální informace ze světa F1: jezdci, týmy a okruhy. Výsledky závodů, tréninků i kvalifikací.

4. Nejlepší videa. Finále keirinu mužů a překvapivý japonský triumf. Zlín ve druhé lize pokračuje v dominanci, proti Opavě se blýskl dvougólový Tkáč. Jedenácté druholigové vítězství v řadě zapsali ve 13. kole fotbalisté Zlína. Suverénní lídr soutěže porazil čtvrtou Opavu 3:0 a doma si udržel stoprocentní bilanci.

5. Byl i u základů dnešního suveréna formule 1 Lando Norris v McLarenu vyhrál kvalifikaci na Velkou cenu Španělska formule 1. Max Verstappen tak byl poražen potřetí za sebou v boji o pole position.

6. 1 dzień temu · Novinky ze závodů F1 v roce 2024. Sledujte aktuální program, kalendář a výsledky závodů, tabulky jezdců a týmů na iSport.cz.

7. Chybující Norris opět převýšil „zbytek světa“, Ferrari se rehabilitovalo 262. Prohlášení po kvalifikaci - většina pilotů se vkládá naděje do zítřejšího závodu. Zoufalá kvalifikace pro Ferrari, Norris zúročil tréninkovou převahu 8. Sledujte F1NEWS.cz na Twitteru.