1. Nejnovější články z rubriky 1. liga Fotbal na sportovním webu České Televize.

2. 9 godz. temu · Po repre pauze se vrátil na stadiony ligový fotbal. V úvodním zápase 12. kola vedla Sigma Olomouc v Hradci gólem Mikulenky z prvního poločasu, ale i když hradecký Kodeš neproměnil penaltu, nakonec v nastavením čase nápor domácího týmu zhodnotil Griger. Oba týmy tak po remíze 1:1 mají po bodu. V dalších sobotních zápasech ještě hrají Ostrava – Plzeň, Dukla ...

3. 2. díl - Puma SeriesRozhovor se zajímavými hosty o aktuálních tématech a náhled do zákulisí české fotbalové reprezentace. Vybírejte z televizního i online vysílání České televize na jednom místě. TV program pro ČT1, ČT2, ČT24, ČT sport, ČT :D a ČT art.

4. 23 godz. temu · Jak pro koho, pro fotbalisty Hradce Králové v probíhající sezoně Chance Ligy spíš muka. Votroci zahrávali tři pokutové kopy, neproměnili ani jeden. Bilance na hlavu. Proti Olomouci pohrdl touto možností hradecký kapitán Petr Kodeš, i proto Východočeši nakonec se Sigmou remizovali 1:1. „Kody je kapitán, chtěl na sebe ...

5. Sparta nečekaně remizovala ve druhém utkání ligové fáze Ligy mistrů ve Stuttgartu 1:1. Druhý tým uplynulé sezony německé ligy poslal do vedení v sedmé minutě Enzo Millot. Ještě v prvním poločase srovnal parádní střelou z přímého kopu Kaan Kairinen.

6. Betclic 1 Liga. Najnowsze wiadomości i wyniki meczów na oficjalnej stronie TVP SPORT ️. Sprawdź więcej ️

7. 19 sie 2024 · Transmisje wszystkich meczów 1. Ligi są dostępne za darmo w Betclic TV. Aby oglądać spotkania należy posiadać konto w Betclic i pobrać na swój smartfon apkę lub włączyć transmisję na stronie. Mecze Betclic 1. Ligi będą transmitowane również przez TVP w telewizji (TVP Sport, TVP 3) i w aplikacji TVP Sport. Oglądaj 1.