1. FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha. FORTUNA=LIGA 2024/2025. 29. 8. 2024 na iVysílání. Stopáž 119 minut.

2. Fotbalisté Liberce v 10. kole první ligy zvítězili po obratu ve druhé půli na hřišti pražské Dukly 4:1, kde se krátce po změně stran dvakrát prosadil střídající Lukáš Letenay a v 56. minutě přidal pojistku Michal Hlavatý.

3. Pochvala ze strany trenéra Míchela i španělského tisku mířila po prvním utkání Ligy mistrů na jeho adresu. Obránce Girony Ladislav Krejčí prožil povedený debut v prestižní soutěži, přestože už ve 20. minutě obdržel žlutou kartu.

4. Zaslouženou remízou skončil první zápas fotbalistů Plzně v hlavní části Evropské ligy. Za Frankfurt, který je v Bundeslize nyní na čtvrtém místě, dal vedoucí gól Ekitiké, ale Šulc ještě do poločasu stihl vyrovnat. Po přestávce se trefil střídající Ebimbé a brzy po něm i Kristensen.

5. Nejnovější články z rubriky Sestřihy ligových přenosů ČT sport Fotbal na sportovním webu České Televize.

6. Liga národů UEFA 2024/2025 Ukrajina - Česko. Přímý přenos utkání Ligy B z polské Vratislavi. Půjde přehrát od 14.10. 20:00

7. 10 godz. temu · V seriálu Náš fotbal živě zavítala Česká televize na brněnské derby v sedmé lize mezi SK Chrlice a ČAFC Židenice. Domácí celek, který do bývalé 1. B třídy čerstvě postoupil, v předešlých devíti kolech soutěže uhrál sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu a se skóre 12:19 jsou na dvanáctém místě tabulky. Soupeři ze Židenic jsou s dvanácti body za tři ...