1. Jana Kollera zaujala reforma Ligy mistrů a věří, že Sparta v ní navzdory těžké konkurenci bude usilovat o postup. Rekordman národního týmu v počtu vstřelených gólů je nadšený ze čtyřnásobného zastoupení českých klubů v ligové fázi evropských pohárů.

• Liga Národů

Nejnovější články z rubriky Liga národů Fotbal na sportovním...

• Český Pohár

Český Pohár - Liga mistrů – Fotbal – ČT sport – Česká...

• Mistrovství Světa Žen

Mistrovství Světa Žen - Liga mistrů – Fotbal – ČT sport –...

• Premier League

Premier League - Liga mistrů – Fotbal – ČT sport – Česká...

2. 9 godz. temu · V seriálu Náš fotbal živě zavítala Česká televize na brněnské derby v sedmé lize mezi SK Chrlice a ČAFC Židenice. Domácí celek, který do bývalé 1. B třídy čerstvě postoupil, v předešlých devíti kolech soutěže uhrál sedm bodů za dvě výhry a jednu remízu a se skóre 12:19 jsou na dvanáctém místě tabulky. Soupeři ze Židenic jsou s dvanácti body za tři ...

3. SK Slavia Praha - 1.FC Slovácko. FORTUNA=LIGA 2024/2025. 29. 9. 2024 na iVysílání. Stopáž 106 minut.

4. Liga národů UEFA 2024/2025 Ukrajina - Česko. Přímý přenos utkání Ligy B z polské Vratislavi. Půjde přehrát od 14.10. 20:00

5. Fotbalové livescore: ČR - česká liga + více než 1000 dalších ligových a pohárových soutěží a turnajů. Fotbal online - nejrychlejší průběžné (live) i konečné výsledky, signalizace změny skóre, střelci gólů, tabulka.

6. 19 godz. temu · Čeká se od ní vítězství a reakce na dvě ligové porážky s Olomoucí a Slavií za sebou. Fotbalová Sparta chce proti Liberci znovu naskočit na vítěznou vlnu. „Musíme se z toho oklepat. Nekompromisně,“ pravil pro klubovou televizi asistent trenéra Letenských Jens Askou. „V poslední době jsme dělali hodně zbytečných chyb, potřebujeme najít svou suverenitu,“ dodal ...

7. 7 paź 2024 · Dánsko - Česko. Kvalifikace na EURO mužů U21 2025 (jen hra) 12. 9. 2024 na ČT sport. 121 minut.