1. Austria - Polska 1:1, 12.06.2008. Przez godzinę w meczu z Austrią polscy kibice mogli liczyć na pierwsze w historii zwycięstwo w mistrzostwach Europy. Ostatnie minuty sprawiły jednak, że starcie z gospodarzami zakończyło się podziałem punktów. Wrogiem publicznym numer 1 nad Wisłą został okrzyknięty wówczas Howard Webb.

2. Raport meczowy Austria - Polska w dniu 12 cze 2008 w: Europameisterschaft 2008.

3. Kadrę reprezentacji Polski na mistrzostwa w Austrii i Szwajcarii Leo Beenhakker ogłosił 28 maja 2008 roku na specjalnie zwołanej konferencji. Znalazło się w niej 23 zawodników – 14 z klubów zagranicznych i 9 z drużyn polskich.

4. Ostatnie minuty pamiętnego meczu Polska-Austria, rozgrywanego w ramach Mistrzostw Europy 2008.

5. Austria vs Poland 2007/08. All UEFA EURO match information including stats, goals, results, history, and more.

6. 16 maj 2021 · Trix i Flix – tak nazywały się oficjalne maskotki Euro 2008. Byli to bracia bliźniacy symbolizujący Austrię i Szwajcarię. Zdecydowali o tym kibice z obu krajów. W głosowaniu wzięło udział 67 tysięcy ludzi, a zwycięzcy uzyskali 36,3% głosów. N – jak Niemcy. Pierwszy rywal reprezentacji Polski na ME.

7. Austria vs Poland . Overview Line-ups Squad lists Match info . Ernst-Happel-Stadion Vienna. 21° Sunny. The pitch is dry ...