Sport.sk - Aktuálne športové správy, tabuľkový a výsledkový servis a iné zaujímavosti zo sveta športu ⚽️🏒🎾🏀.

2. VIDEO Víťazný gól Nitre neuznali, Banská Bystrica zavŕšila obrat v predĺžení. Hokejisti HK Nitra prehrali v piatkovom zápase 11. kola Tipos extraligy s Banskou Bystricou 2:3 po predĺžení. Rozhodujúci gól strelil Gabriel Chicoine.

Aktuality.sk sú najčítanejší, nezávislý spravodajský web na Slovensku s aktuálnymi novinkami z domova či zahraničia.

4. 23 godz. temu · ŠPORT.sk • TASR • 19. okt 2024 o 18:24. Futbalisti AS Trenčín zvíťazili v sobotnom stretnutí 11. kola Niké ligy nad MFK Skalica 2:1. Pre domácich to bolo len druhé víťazstvo v prebiehajúcej sezóne v najvyššej súťaži a čakali naň od 3. augusta. V tabuľke sú s jedenástimi bodmi na priebežnom 7. mieste.

5. 5 dni temu · Ktorá televízia odvysiela priamy prenos z dnešného futbalového zápasu Slovenska v Lige národov? ŠPORT.sk • (mb) • 14. okt 2024 o 11:10. Futbalové Slovensko čaká v rýchlom slede ďalší duel Ligy národov 2024/25, v 1. skupine C-divízie sa už v pondelok večer o 18.00 h predstavia v Baku a ich súperom bude domáci a papierovo ...

6. 5 dni temu · Basketbalisti Patriotov Levice majú pred sebou druhý duel v B-skupine Európskeho pohára FIBA. Dnes o 19.00 h bude čeliť majster Slovenska jednému z najkvalitnejších tímov v súťaži, španielskej Casademont Zaragoza. Sledujte priamy prenos zo zápasu NAŽIVO na ŠPORT.sk!

7. 29 sie 2024 · Vo štvrtok zdolali na zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave súpera z Rakúska 2:1. Vo svojom druhom stretnutí nastúpia dnes o 18.00 proti Maďarsku. Sledujte ONLINE prenos zo zápasu aj s audiokomentárom na ŠPORT.sk!