1. 4 dni temu · Sfidën do të keni mundësi ta ndiqni live në “DigitAlb”. REZULTATI LIVE: GJEORGJI 0-0 SHQIPËRI. KOMENTI LIVE: 46′ Nis pjesa e dytë! 45+1′ Mbyllet pjesa e parë! 45+1′ Davitashvili provon brenda zonës, me Strakoshën që e ndal topin në duar. 45′ Akordohet 1 minutë shtesë.

2. News24 sjell lajmin e fundit në kohë reale, me raportime 24 orë nga gazetarët në gjithë vendin dhe trojet shqiptare, zhvillimet globale, komente dhe opinione nga ekspertë dhe analistë profesionistë.

3. 16 lis 2015 · Shqipëria ka barazuar rezultatin në 2:2 kundër Gjeorgjisë. Sokol Cikalleshi ka shënuar një supergol në minutën e tretë shtesë të këtij takimi, transmeton Klan Kosova.

4. 10 wrz 2024 · Mbrëmjen e sotme në stadiumin e kryeqytetit do të zhvillohet ndeshja e dytë e Ligës së Kombeve për kuqezinjtë përballë Gjeorgjisë.

5. News 24 is the first Albanian 24-hour news television channel, founded in 2002 by Italian journalist and former shareholder of Gazeta Shqiptare newspaper, Radio Rash, and Balkanweb portal, Carlo Bollino.[1] The channel's format resembles its Italian equivalent Rai News24. News is updated every minute.

6. 11 paź 2024 · Kombëtarja shqiptare sfidon këtë të premte Çekinë në transfertë, në ndeshjen e vlefshme për Ligën B, në Ligën e Kombeve ... KOMENTI LIVE/ Çeki-Shqipëri, mbyllet pjesa e parë . 11 Tetor 2024, 20:34, ... Investigimi/ Si oksigjeni për pacientët në Shqipëri blihet 3-4 herë më shtrenjtë se në vendet e rajonit. SPAK-u ka nisur ...

7. Çdo ditë në një transmetim live do të vijnë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku programi do të thellohet në to...