1. LIVESTREAM. News24, që prej vitit 2002, është televizioni i parë informativ në Shqipëri, i dedikuar tërësisht lajmit. News24 sjell lajmin e fundit në kohë reale, me raportime 24 orë nga gazetarët në gjithë vendin dhe trojet shqiptare, zhvillimet globale, komente dhe opinione nga ekspertë dhe analistë profesionistë.

2. 4 dni temu · REZULTATI LIVE: GJEORGJI 0-0 SHQIPËRI. KOMENTI LIVE: 46′ Nis pjesa e dytë! 45+1′ Mbyllet pjesa e parë! 45+1′ Davitashvili provon brenda zonës, me Strakoshën që e ndal topin në duar. 45′ Akordohet 1 minutë shtesë. 45′ Kvaratskhelia hyn bukur në zonë, por ndërhyrja e Ismajlit i ndërprenë aksionin gjeorgjianit.

3. 10 wrz 2024 · Mbrëmjen e sotme në stadiumin e kryeqytetit do të zhvillohet ndeshja e dytë e Ligës së Kombeve për kuqezinjtë përballë Gjeorgjisë.

4. www.cna.al › sport › komenti-live-shqiperi-gjeorgji-cfare-ndodh-ne-kohe-reale-i408011Shqipëri-Gjeorgji, komenti i ndeshjes - Sport

10 wrz 2024 · Shqipëria luan me Gjeorgjinë, në ndeshjen e vlefshme për Ligën e Kombeve, në stadiumin “Air Albania”. Për ata që nuk kanë mundësi ta ndjekin ndeshjen në stadium, CNA.al, ju sjell komentin minutë pas minute, për atë që ndodh në fushën e lojës, në kohë reale.

5. News 24 is the first Albanian 24-hour news television channel, founded in 2002 by Italian journalist and former shareholder of Gazeta Shqiptare newspaper, Radio Rash, and Balkanweb portal, Carlo Bollino.[1]

6. 10 wrz 2024 · For those who do not have the opportunity to follow the match at the stadium, CNA.al brings you minute-by-minute commentary on what happens on the field of play, in real time. LIVE ALBANIA-GEORGIA 0-0. LIVE COMMENTARY: Start the meeting. Albania plays with Georgia, in the valid match for the League of Nations, at the Air Albania stadium.

7. “Na kërkoi ndihmë”, akuzohen se mbanin peng një 16-vjeçar afgan të trafikuar, reagojnë familjarët: Ne e strehuam, donte të…