1. 3 dni temu · W drugiej połowie roku reprezentacja Polski rywalizuje w Lidze Narodów UEFA. Biało-czerwoni pokonali na otwarcie Szkocję, lecz w kolejnych meczach piłkarze Michała Probierza ulegli Chorwacji i Portugalii. Polacy zapunktowali jeszcze w ostatnim październikowym starciu.

2. Spis treści. Lista meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn (od 2001) Kompletny wykaz oficjalnych spotkań międzypaństwowych reprezentacji Polski w piłce nożnej mężczyzn, rozegranych od roku 2001. Zestawienie wszystkich oficjalnych spotkań międzypaństwowych reprezentacji Polski prowadzone jest od 26 sierpnia 1997 przez ...

3. 9 wrz 2024 · Polski Związek Piłki Nożnej. rok założenia: 20 grudnia 1919. członek FIFA: 1923. członek UEFA: 1955. pierwszy mecz: 18 grudnia 1921 Węgry-Polska 1-0 - Budapeszt. najwyższa wygrana: 1 kwietnia 2009 Polska-San Marino 10-0 - Kielce. najwyższa przegrana: 26 czerwca 1948 Dania-Polska 8-0 - Kopenhaga.

4. 27 mar 2024 · Reprezentacja Polski awansowała na tegoroczne mistrzostwa Europy, dlatego Biało-Czerwoni w 2024 roku będą grać na trzech frontach - w meczach towarzyskich, Euro i Lidze Narodów.

5. Eliminacje Euro 2024, Grupa E. Terminarz i wyniki meczów dla dyscypliny Piłka nożna - Reprezentacja Polski. Sprawdź aktualny kalendarz dla wydarzeń z całego świata.

6. 9 lut 2024 · Znamy rywali reprezentacji Polski w grupie najwyższej dywizji Ligi Narodów UEFA 2024/25. Piłkarze Michała Probierza nie mieli szczęścia w losowaniu, bo trafili na dwa bardzo mocne zespoły. Transmisje spotkań kadry w TVP. Kiedy mecze? Sprawdź terminarz.

7. 5 dni temu · Liga Narodów UEFA: Portugalia idzie jak burza. Portugalia wygrała wszystkie trzy mecze i ma 9 pkt, Chorwacja ma 6 pkt, Polska 3 pkt, a Szkocja ma 0 pkt. Ciekawy jest przypadek Szkocji, która traciła punkty w 97. minucie (zwycięski gol Polski na 3:2), 88. minucie (zwycięski gol Portugalii na 2:1), a z Chorwacją miała nieuznanego gola w ostatniej akcji meczu.