Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

1. Watch the highlights of the 2024 Women’s singles Final between Iga Swiatek and Jasmine Paolini. Sponsored by Emirates. Welcome to the official Roland-Garros YouTube channel!

2. 8 cze 2024 · Iga Świątek - Jasmine Paolini 6:2, 3:0. Bez straty punktu w swoim gemie serwisowym reprezentantka Polski. Ósmy gem z rzędu wygrany przez obrończynię tytułu.

3. 6 cze 2024 · Iga Świątek powalczy w sobotę o czwarty tytuł na kortach Rolanda Garrosa i zarazem piąte wielkoszlemowe mistrzostwo. Jej przeciwniczką w finale będzie Jasmine Paolini.

4. 8 cze 2024 · Iga Świątek i Jasmine Paolini zmierza się ze sobą w wielkim finale wielkoszlemowego French Open. Która z nich wzniesie puchar za zwycięstwo w Roland Garros? Relacja live i wynik na żywo meczu Iga Świątek - Jasmine Paolini na Polsatsport.pl.

5. 8 cze 2024 · Iga Świątek po raz trzeci z rzędu wygrała French Open! W wielkim finale turnieju nie dała szans Jasmine Paolini, którą pokonała 2:0 (6:2, 6:1). Do zwycięstwa potrzebowała zaledwie 68 minut. To już piąty wielkoszlemowy triumf w karierze Polki.

6. 8 cze 2024 · Iga Świątek kapitalnie spisała się w finale Roland Garros 2024. W niewiele ponad godzinę pokonała Włoszkę Jasmine Paolini 6:2, 6:1. W drugim secie panowała niepodzielnie. Meczowa piłka była...

7. 8 cze 2024 · Iga Swiatek (1) took the first set 6-2 against Jasmine Paolini (12) after going 2-1 behind early on. The defending champion then cruised to a 6-1 second-set victory for her third straight...