1. Ekstraklasa wyniki - livescore, wyniki końcowe i do przerwy, Ekstraklasa tabele i statystyki znajdziesz na Flashscore.pl.

• II Liga

Liga 2024/2025 wyniki w sekcji Piłka nożna/Polska. Betclic...

• Wyniki

Pomoc: Ekstraklasa - najświeższe wyniki. Śledź program...

• Tabela

Znajdź tabele dla Ekstraklasa, pozycje, zajmowane miejsca, u...

• Archiwum

Pomoc: Wyniki archiwalne dla PKO BP Ekstraklasa, Na...

2. Sprawdź najnowsze wyniki, relacje i wiadomości z ekstraklasy, najwyższej ligi piłkarskiej w Polsce. Zobacz aktualną tabelę, króla strzelców, asystentów, czystych kont i inne statystyki z sezonu 2021/2022.

3. Najnowsze informacje o polskiej lidze piłkarskiej. Zobacz relacje, składy, terminarz, klasyfikację strzelców i wideo z meczów Ekstraklasy. Lech utrzymuje przewagę, Jagiellonia walczy o utrzymanie, a Podolski pokazuje się w derbach.

4. Sprawdź aktualną tabelę najwyższej klasy rozgrywkowej piłki nożnej w Polsce. Zobacz wyniki, terminarz, statystyki, kluby i quiz Ekstraklasy.

5. Ekstraklasa [SKRÓT] GKS Katowice 3:1 Pogoń Szczecin - Szalona końcówka . W pierwszym meczu kolejki padły trzy gole po 90. minucie. GKS Katowice przedłużył serię nieprzegranych meczów w roli gospodarza.

6. 1 dzień temu · dzisiaj, 13:19 Piłka nożna. '. W drugim niedzielnym meczu 10. kolejki PKO BP Ekstraklasy ekipa Korony Kielce zmierzy się z Lechem Poznań. Goście postarają się zrehabilitować za kompromitującą wpadkę w Pucharze Polski. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

7. Znajdź wyniki, terminarz, tabelę, statystyki i aktualności z PKO BP Ekstraklasa, najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Oglądaj transmisje, graj w fantasy i quiz, korzystaj z aplikacji mobilnej i social media.