wtorek, 15 października. Wypowiedzi po meczu Polska - Chorwacja. Niedosyt po szalonym meczu. LN: Szkocja 0-0 Portugalia. LN: Titas Milašius i Artemijus Tutyškinas zagrali w reprezentacji Litwy. LN: Simeon Petrow wystąpił w reprezentacji Bułgarii. Gol Adriana Cieślewicza.

• Transfery

Ostatnia aktualizacja: 16 sierpnia 2022, 22:15:06 Legenda -...

• Niższe ligi

Ligi regionalne 2024/25. Dziś grają: Dolnośląski ZPN: Dziś...

• Ekstraklasa 2022/2023

mecz przerwany w 77. minucie na 12 minut z powodu kontuzji...

• Kobiety

Orlen Ekstraliga kobiet 2023/2024 : Orlen I liga kobiet...

• Puch. okręgowe

Puchar Polski 2023/2024, grupa: Dolnośląski ZPN Puchar...

• Baraże 2023

Baraże o udział w PKO Ekstraklasie : Baraże o udział w...

• III Liga

III liga 2023/24. I: II: III: IV: 2022/23. 2024/25

• Futsal

Fogo Futsal Ekstraklasa 2023/2024 : I liga futsalu...

Ligi regionalne 2024/25. Dziś grają: Dolnośląski ZPN: Dziś grają: Kujawsko-Pomorski ZPN

Zwycięstwo drużynie gości dali Bernardo Silva, Cristiano Ronaldo i Jan Bednarek po trafieniu samobójczym, a Polacy pomimo słabej gry zdołali zdobyć bramkę po strzale Piotra Zielińskiego. "Biało-czerwoni" kolejne spotkanie rozegrają 15 października o godz. 20:45 w Warszawie z Chorwacją. Remis pucharowiczów.

4. 5 lut 2024 · Początek gali już za 10 minut, więc jeszcze raz przypominamy nominowanych. Piłkarz Roku: Robert Lewandowski (FC Barcelona), Sebastian Szymański (Fenerbahce), Piotr Zieliński (Napoli) Drużyna Roku: Legia Warszawa, Raków Częstochowa, Reprezentacja Polski U17

5. Ewa Pajor znów błyszczy w barwach Barcelony! Reprezentantka Polski wystąpiła od pierwszych minut w meczu Blaugrany w Lidze Mistrzów przeciwko szwedzkiemu Hammarby i ponownie trafiła do siatki. Na boisku doszło do istnego nokautu, bowiem gospodynie wygrały aż 9:0.

6. PKO BP Ekstraklasa. Najnowsze wiadomości i wyniki meczów na oficjalnej stronie TVP SPORT ️. Sprawdź więcej ️.

7. PiłkaNożna.pl – Euro 2024, Informacje, Wyniki, Statystyki - Ekstraklasa, Premier League, Primera Division, Bundesliga. Bądź na bieżąco dzięki witrynie tygodnika 'Piłka Nożna'.