Reprezentacja Polski zremisowała 3-3 (2-3) w meczu 4. kolejki grupy 1 dywizji A Ligi Narodów z Chorwacją. Gole dla Polaków strzelili Piotr Zieliński, Nicola Zalewski i Sebastian Szymański.

• Transfery

Ostatnia aktualizacja: 16 sierpnia 2022, 22:15:06 Legenda -...

• Niższe ligi

Ligi regionalne 2024/25. Dziś grają: Dolnośląski ZPN: Dziś...

• Ekstraklasa 2022/2023

Śląsk Wrocław. 17 lutego, 20:30 (17 099) Kristoffer Hansen...

• Kobiety

• Puch. okręgowe

• Baraże 2023

• III Liga

• Futsal

Ligi regionalne 2024/25. Dziś grają: Dolnośląski ZPN: Dziś grają: Kujawsko-Pomorski ZPN

3. 90minut.pl to portal z informacjami o piłce nożnej w Polsce. Znajdziesz tu aktualne wyniki, tabelę, strzelców i statystyki PKO Ekstraklasy 2022/2023. Sprawdź, jak radzą sobie Raków, Legia, Lech i inne kluby.

4. www2.90minut.pl › strona90minut.pl

90 Minut to portal piłkarski, jednak inny niż wszystkie dotychczasowe. Jesteśmy grupą zapaleńców, traktujących futbol jako hobby. Chcemy stworzyć wielkie archiwum polskiego futbolu - wszystkie możliwe wyniki, tabele, kariery zawodników, trenerów, sylwetki klubów, a przede wszystkim statystyki, statystyki... Inicjatorami tego ...

5. 11 lutego, 15:00 (17 658) Bartłomiej Pawłowski 11 - Afimico Pululu 9, Dominik Marczuk 33, Jesús Imaz 50. Kolejka 21 - 17-18 lutego. Górnik Zabrze. 3-1. Korona Kielce. 19 lutego, 19:00 (11 506) Dominick Zator 35 (s), Sebastian Musiolik 39, Adrián Kaprálik 76 - Jewgienij Szykawka 68. Jagiellonia Białystok.

6. www2.90minut.pl › ligireg90minut.pl

7. www2.90minut.pl › strona90minut.pl

Sprawdź daty, godziny i wyniki meczów piłki nożnej, futbolu plażowego i futsalu w Polsce i na świecie. Zobacz, kiedy i z kim grają reprezentacje Polski, Ekstraklasa, Puchar Polski i inne rozgrywki.