1. Polski Związek Piłki Nożnej wyznaczył sędziów do prowadzenia meczów 13. kolejki Betclic 1. ligi, które zostaną rozegrane w dniach 18-21 października. Środa, 16 października 2024, 11:50 1. liga: Znamy datę meczu Chrobry - Wisła Kraków

• 2 Liga

2 Liga - Polska Piłka Nożna - 2024/2025 Aktualna tabela 2....

2. Liga 2024/2025 wyniki - livescore, wyniki końcowe i do przerwy, Betclic 1. Liga 2024/2025 tabele i statystyki znajdziesz na Flashscore.pl.

3. Liga 2024/2025 porównania kursów, statystyki bezpośrednich spotkań i tabele dla Betclic 1. Liga 2024/2025. Na Flashscore.pl możesz znaleźć rezultaty dla ponad 5000 rozgrywek i spotkań z z ponad 30 dyscyplin sportu z całego świata.

4. Flashscore.com offers Division 1 2024/2025 livescore, final and partial results, Division 1 2024/2025 standings and match details (goal scorers, red cards, odds comparison, …). Besides Division 1 scores you can follow 1000+ football competitions from 90+ countries around the world on Flashscore.com. Just click on the country name in the left ...

5. Strona oficjalna - Betclic 1 Liga. Data meczu 10. kolejki B1L Chrobry Głogów - Wisła Kraków. 15.10.2024. #RakNieGraFair - my tak! Wspieramy profilaktykę raka piersi. 15.10.2024. Rafał Mikulec: Wierzę, że zagram z Wisłą Kraków w finale Pucharu Polski. 14.10.2024. Lider z jedną porażką, zaległości Wisły Kraków. 14.10.2024.

6. 12 godz. temu · Relacja live i wynik na żywo meczu Kotwica Kołobrzeg - Warta Poznań na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 14:30. Betclic 1 Liga wraca po przerwie na mecze reprezentacji. Od piątku do poniedziałku kibice obejrzą dziewięć spotkań na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. W Kołobrzegu lokalna Kotwica podejmie Wartę Poznań.

7. Betclic 1 Liga – tabela, wyniki. Tabela Terminarz. Prezentujemy aktualna tabelę rozgrywek Betclic 1. Ligi w sezonie 2024/25. Sprawdź jak obecnie wygląda sytuacja w walce o awans do Ekstraklasy.