1. 28 lut 2024 · Znamy już ćwierćfinalistów Pucharu Anglii. W środowych meczach 1/8 finału, choć faworyci się męczyli, to w komplecie dotarli do kolejnej rundy. Jednak dopiero w samej końcówce szalę zwycięstwa na swoją korzyść przechyliły Chelsea i Manchester United

2. FA Cup wyniki - livescore, wyniki końcowe i do przerwy, FA Cup tabele i statystyki znajdziesz na Flashscore.pl.

3. Najszybsze powiadomienia o zmianach wyniku, strzelcy goli, wyniki na żywo, w połowie gry i wyniki końcowe i inne informacje. Znajdziesz tutaj wyniki piłki nożnej, livescore, mecze na żywo: Anglia, liga angielska (Premiership) – wszystko na Flashscore.pl. Strona odświeżana jest w czasie rzeczywistym. Nie musisz jej odświeżać.

4. Wanderers wygrali mecz 2:1 i zostali pierwszymi mistrzami Pucharu Anglii. Od tego czasu turniej stał się nieodłączną częścią angielskiej piłki nożnej i cieszy się ogromną popularnością wśród kibiców.

5. 31 sty 2016 · Największym hitem 1/8 finału Pucharu Anglii będzie starcie Chelsea z Manchesterem City. Losowania dokonano po ostatnim niedzielnym spotkaniu.

6. Zobacz tutaj 2022-23 FA Cup wyniki, wyniki, terminarz, gole na klub i statystyki.Puchar Anglii 2022-23 to 142. edycja FA Challenge Cup, najstarszego uznanego turnieju piłkarskiego na świecie. Jest znany jako Emirates FA Cup dla celów sponsorskich. Emirates (sponsor) Puchar Anglii rozpoczął się od 732 klubów w Dodatkowa runda wstępna w ...

7. 6 lut 2022 · W 1/8 finału Pucharu Anglii szykuje się rywalizacja dwóch polskich piłkarzy - Southampton Jana Bednarka trafił na West Ham United, którego bramki broni Łukasz Fabiański.