Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

1. Lux Build dla LoL patcha od profesjonalnych graczy. Sprawdź najczęściej wybierane Buildy, przedmioty, zaklęcia oraz znacznie więcej statystyk dla Lux.

2. Najlepsze buildy, runy i kolejność wyboru umiejętności dla bohatera Lux w oparciu o miliony meczów analizowanych każdego dnia. Rekomendacje obejmują także statystyki, popularność, współczynnik zwycięstw i rankingi dla tego bohatera.

3. Use win rate and GD15 to find the best Support champion who counters Lux. Win Champion Select with Lux counters for LoL S14 Patch 14.20. Main Role Order: Support > Mid Lane > ADC > Top Lane > Jungle. Build.

4. Lux Mid has a 51.1% win rate with 4.0% pick rate in Emerald + and is currently ranked S tier. Based on our analysis of 34 953 matches in patch 14.20 the best build for Lux is Luden's Companion, Sorcerer's Shoes, Stormsurge, Shadowflame, and Rabadon's Deathcap. Most picked runes for Lux Mid are Arcane Comet, Manaflow Band, Transcendence, and ...

5. Lux częściej przegrywa przeciwko. Codziennie analizujemy miliony gier w LoL, aby przygotować dla Was rankingi przywoływaczy, statystyki, umiejętności, buildy. Statystki postaci, popularność, procent wygranych, najlepsze przedmioty oraz czary przywoływaczy.

6. Lux najlepiej sprawdza się w 0-25 minut z 52.51% wskaźnikiem zwycięstw i najgorzej w 35-40 minut z 44.76% wskaźnikiem zwycięstw.

7. Przeanalizuj dostępne dane i dowiedz się, jak kontratakować Lux. Aby opanować Lux, zapoznaj się również z Lux Build oraz Lux Runy. Powodzenia, przywoływaczu! Lux kontry do patchu oparty na profesjonalnych grach. Dowiedz się, jak trafić przeciwnika.