1. Lux najlepiej sprawdza się w 0-25 minut z 52.51% wskaźnikiem zwycięstw i najgorzej w 35-40 minut z 44.76% wskaźnikiem zwycięstw.

2. Lux częściej przegrywa przeciwko. Codziennie analizujemy miliony gier w LoL, aby przygotować dla Was rankingi przywoływaczy, statystyki, umiejętności, buildy. Statystki postaci, popularność, procent wygranych, najlepsze przedmioty oraz czary przywoływaczy.

3. Przeanalizuj dostępne dane i dowiedz się, jak kontratakować Lux. Aby opanować Lux, zapoznaj się również z Lux Build oraz Lux Runy. Powodzenia, przywoływaczu! Lux kontry do patchu oparty na profesjonalnych grach. Dowiedz się, jak trafić przeciwnika.

4. Przedmiotami startowymi dla najlepszej Lux Build w patchu 14.20 Mikstura Zdrowia, Mikstura Zdrowia, Atlas Świata, i Totem Ukrycia jako trinket. W miarę postępu gry, najbardziej popularnymi przedmiotami Lux są Towarzysz Luden i Przepływ Burzy.

5. Najlepsze buildy, runy i kolejność wyboru umiejętności dla bohatera Lux w oparciu o miliony meczów analizowanych każdego dnia. Rekomendacje obejmują także statystyki, popularność, współczynnik zwycięstw i rankingi dla tego bohatera.

6. Prezentujemy listę z najlepszymi kontrami dla każdej postaci. Lista z counterpickami jest cały czas aktualizowana, więc dzięki temu masz możliwość poznania aktualnej kontry na swojego przeciwnika!

7. Dowiedz się, jak wyglądają statystyki rywalizacji między Lux a i unikaj bycia skontrarionowanym na linii lub w grze dzięki naszej wszechstronnej analizie danych!