Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

1. 6 dni temu · Uživo od 18:00: Hrvatska protiv Škotske na Maksimiru. Čekamo sastave - tportal. liga nacija. Hrvatska preokretom došla do nova tri boda! VAR u 94. minuti spasio Vatrene. 90'. GOL! Hladan tuš za Hrvatsku, Škotska je izjednačila! Lopta se od bloka odbila do gola, Jakić je loše reagirao i zabio je autogol za 2:1.

2. 6 dni temu · 45+1' - Kraj prvog poluvremena na Maksimiru. Šokirali su nas Škoti nakon našeg konstantnog pritiska, ali vratili smo se za samo tri minute lijepim potezom Perišića i još lijepšim golom Matanovića, koji je nakon prvijenca u Bundesligi zabio svoj prvi gol i u dresu reprezentacije. Hrvatska je u prvom dijelu imala 60 posto posjeda lopte.

3. 6 dni temu · Pucao je Gilmour s 18 metara, ali neopasno po hrvatskog vratara Livakovića koji je lakoćom ukrotio pokušaj gostiju. Samo nekoliko trenutaka kasnije na drugoj je strani izgledalo dosta opasno, ali je Kramarićev udarac završio u bloku. Nakon pola sata igre Hrvatska je imala najbolju šansu.

4. 6 dni temu · U prvom ovosezonskom susretu Lige nacija poraženi su od Portugala u gostima rezultatom 2-1, a onda su protiv Poljaka u Osijeku pobijedili 1-0 pogotkom kapetana Luke Modrića. Hrvatska nogometna reprezentacija danas u 18 sati nastupa na Maksimiru u susretu 3. kola UEFA-ine Lige nacija, a suparnik je Škotska.

5. Listen / download here: +++ https://backl.ink/972126 +++Meritas20 live - koncert povodom obilježavanja 20. obljetnice djelovanja održan u Zagrebu u Tvornici ...

6. 4 dni temu · Trenutno je Portugal prvi s 9, Hrvatska druga sa 6, a Poljska treća s 3 boda. Škotska za sada bilježi tri poraza. Evo gdje možete gledati današnju utakmicu: • 20:00 UEFA Liga nacija, emisija (Nova TV) • 20:45 Poljska – Hrvatska, utakmica uživo (Nova TV)

7. 4 dni temu · Velika šansa za Hrvatsku. Opet je Ivanović napravio dar-mar u grčkoj obrani, ali njegov udarac odlazi malo pokraj gola. Evo kako su Grci proslavili svoj povratak u utakmicu. Opet se igramo! Cvijanović, koji je ušao u igru početkom drugog poluvremena, neoprezno je vraćao loptu prema Čavlini ...