Yahoo Poland Wyszukiwanie w Internecie

1. Iglu Sport d.o.o. Uprava, maloprodaja i veleprodaja Zagreb, Zagrebačka cesta 194 Tel. +385 1 61 97 155 Fax. +385 1 37 77 082 iglusport@iglusport.hr Radno vrijeme: 9:00 - 16:00 - ponedjeljak - petak

Prsluci - Iglu Šport - Hrvatska

2. 4 dni temu · POLJSKA - HRVATSKA 3-3 Poljaci moraju uzeti barem četiri boda u posljednja dva kola, a Hrvatska mora izgubiti od Škotske i Portugala da se ne bi plasirala u četvrtfinale Lige nacija ... Sport. Nogomet ... Live. Samo najvažniji događaji Liga nacija 20.45 sati, Varšava, Poljska. Poljska. Zielinski 5', Zalewski 45', Szymanski 68' ...

3. 4 dni temu · Kakva utakmica. Nakon početnog šoka u petoj minuti, Hrvatska je preokrenula s tri gola od 20. do 26. minute, a na kraju s igračem manje jedva spasila bod. Sporan je i crveni za Livakovića, ali kad se sve zbroji na kraju, ovaj bod nije tako loš jer smo zadržali tri boda razlike pred Poljskom i imamo bolji međusobni omjer.

4. 6 dni temu · Uživo od 18:00: Hrvatska protiv Škotske na Maksimiru. Čekamo sastave - tportal. liga nacija. Hrvatska preokretom došla do nova tri boda! VAR u 94. minuti spasio Vatrene. 90'. GOL! Hladan tuš za Hrvatsku, Škotska je izjednačila! Lopta se od bloka odbila do gola, Jakić je loše reagirao i zabio je autogol za 2:1.

5. 4 dni temu · Poljaci su idući protivnik Hrvatske, nakon što su na Maksimiru savladani Škoti, a to je bila i druga pobjeda Dalićevih izabranika u skupini. Dosad su upisali poraz od Portugalaca te uz Škote pobijedili i Poljake, koji su već gostovali u Hrvatskoj. Jedna pobjeda dijeli Hrvatsku od nokaut faze ...

6. Specijalizirana trgovina za alpinizam, planinarenje, visinske radove i sportove u prirodi.

7. 4 dni temu · Poljska – Hrvatska (UEFA Liga nacija, kvalifikacije) – gdje gledati prijenos uživo (live stream), hrvatske nogometne reprezentacije Autor: Božidar Komarić Poveznica se otvara u novom prozoru Uto, 15.10.2024. u 16:01h 2024-10-15T23:04:13+02:00