1. 4 dni temu · Znakomity początek meczu Ligi Narodów na PGE Narodowym! Piotr Zieliński otrzymał podanie od Kacpra Urbańskiego i znakomitym uderzeniem lewą nogą dał prowadzenie Polsce w spotkaniu z Chorwacją. ⚽Więcej po meczu Polska – Chorwacja 3:3: 👉 Liga Narodów: sprawdź wyniki i tabele. 👉 Sprawdź terminarz Ligi Narodów.

2. 4 dni temu · Tak Polacy stracili trzy gole w siedem minut [WIDEO] Data utworzenia: 15 października 2024, 21:28. Reprezentacja Polski zapamięta na długo siedem minut z pierwszej połowy wtorkowego meczu z Chorwacją. W tym czasie nasza kadra straciła aż trzy gole. I tylko przy pierwszym z nich niewiele dało się zrobić.

3. #wPolsce24 - Całodobowa stacja informacyjna. Polityka, ekonomia, przemiany społeczne, polska tożsamość i historia.#wiadomości #wydarzenia #informacje #polity...

Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

5. 4 dni temu · Niezwykle emocjonujący przebieg miało starcie reprezentacji Polski z Chorwacją w Lidze Narodów. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 3:3. Podopieczni Michała Probierza kończyli mecz w przewadze jednego zawodnika po tym, jak czerwoną kartką ukarany został bramkarz zespołu gości Dominik Livaković.

6. 3 dni temu · Statystyki Polska - Chorwacja 15.10.2024 pokazują, która reprezentacja lepiej radziła sobie na boisku w Warszawie. Dłużej utrzymywała się przy piłce, miała więcej rzutów rożnych ...