1. Karijera u 24. Nogometni rezultati, prijenosi uživo i analize najzanimljivijih nogometnih utakmica iz HNL-a, Lige prvaka i Europe.

2. 5 dni temu · U utakmici četvrtog kola skupine A1 Lige nacija Poljska i Hrvatska u Varšavi su igrale 3-3 (2-3).Domaćin je poveo u samom otvaranju utakmice golom Piotra Zielinskog (5'), Hrvatska je preokrenula s tri gola u samo šest minuta preko Borne Sose (20'), Petra Sučića (24') i Martina Baturine (26') da bi pred kraj prvog poluvremena Nicola Zalewski (45) smanjio na 3-2.

3. 8 wrz 2024 · Hrvatska nogometna reprezentacija pobijedila je Poljsku 1-0 u 2. kolu Lige nacija na Opus Areni. Jedini gol za "vatrene" zabio je Luka Modrić (38) i to sjajnim udarcem iz slobodnog udarca u 52. minuti. Hrvatska je bila bolja i zaslužila pobjedu, iako su Poljaci u nekoliko navrata opasno zaprijetili. POGLEDAJTE VIDEO.

4. 24sata Sport. 85,628 likes · 4,417 talking about this. Početkom 2005. u Hrvatskoj je mlada ekipa novinara, urednika i marketinških stručnjaka, pod vodstvom

5. 24sata Sport: Pratite nogometni spektakl. 24sata.hr. Evo gdje gledati europski susret 3. pretkola KL Hajduk - Vitoria. Utakmica 3. pretkola Konferencijske lige Hajduk - Vitoria na rasporedu je u četvrtak, 4. kolovoza, s početkom u 21 sat na poljudskom stadionu koji će 'grmjeti' od prve do posljednje minute. 178.

6. Prikaži prethodne emisije. srijeda, 16.10. srijeda, 16.10. 2024; četvrtak, 17.10. 2024; petak, 18.10. 2024

7. Program TV wszystkich stacji sportowych. Możliwość konfiguracji i filtrowania po poszczególnych dyscyplinach sportowych.