1. 4 dni temu · Dzięki temu bez wychodzenia z domu i przeglądania wielu stron internetowych możesz porównać ceny biletów na pociągi w Wielkiej Brytanii obsługiwane przez poszczególne firmy. Dowiesz się, który przewoźnik oferuje najszybsze i najtańsze połączenia.

2. 2 dni temu · Z Omio łatwo porównasz przewoźników i proponowane przez nich bilety na przejazdy po całej Europie. W jednym wyszukiwaniu otrzymasz propozycję pokonania trasy autobusem, pociągiem i samolotem. To pozwoli Ci w dokonaniu wyboru, która z oferowanych form przejazdu jest najlepiej dostosowana do Twoich potrzeb. 4.

3. 6 dni temu · Reprezentacja Anglii awansowała do ćwierćfinału Euro 2024! "Synowie Albionu" pokonali w Gelsenkirchen Słowację 2:1 po dogrywce, choć niemal do końca drugiej połowy meczu przegrywali.

4. 6 dni temu · Jude Bellingham trafił przewrotką do słowackiej siatki tuż przed końcem doliczonego czasu gry i utrzymał Anglię w Euro 2024. To niesamowite zrządzenie losu i zarazem cudowny gol, o którym będzie się mówić latami. Przemysław Gajzler. 30 czerwca 2024, 20:15.

5. 6 dni temu · Dla Anglii była to zaledwie czwarta bramka na turnieju, dla samego asa Bayernu Monachium 65 trafienie w 95 meczu kadry. O tym jego golu będzie się jednak mówić w przyszłości. Anglia wygrała po dogrywce ze Słowacją 2:1 i zagra w ćwierćfinale ze Szwajcarią.

6. 6 dni temu · Jude Bellingham uratował reprezentację Anglii w 95. minucie meczu ze Słowacją! Golem przewrotką doprowadził do rozgrywki i wpisał się do annałów historii występów swojej kadry na mistrzostwach Europy.

7. 6 dni temu · Awans Anglii do ćwierćfinału. Z kim zagra Anglia w 1/4 finału Euro 2024? Źródło: Goal.pl 20:37, 30. czerwca 2024. Ernest Chalimoniuk. Reprezentacja Anglii po dogrywce wygrała 2:1 ze Słowacją w meczu 1/8 finału mistrzostw Europy 2024 i tym samym awansowała do ćwierćfinału turnieju. Tam Anglicy spotkają się ze Szwajcarią ...